Terra Nil

0Terra Nil, ölmekte olan bir tabiatı capcanlı bir ekosisteme çevirdiğin bir oyundur. Verimsiz toprakları verimli hale getir, kirlenmiş okyanusları temizle, geniş ormanlar oluştur ve hayvanların evi olacak ideal bir habitat oluştur. İşin bitince binalarını geri dönüştür, arkanda hiçbir iz bırakma. Çorak toprakları ıslah et.

Tersten bir şehir kurma oyunu
Gelişmiş ekolojik teknolojilerle toprağı arındır; sulak araziler, sahiller, yağmur ormanları, kır çiçekleri ve daha fazlasını oluştur. Sonrasında ise inşa edilen her şeyi geri dönüştür, çevreyi yeni evleri olacak hayvan sakinlerine tertemiz bırak.

Her seferinde farklı haritalar
Algoritmik olarak üretilen bölgeler sayesinde her oynanış bir öncekinden farklı olur. Kıvrılan nehirler, dağlar, ovalar ve okyanuslar gibi rastgele oluşturulmuş, zorlayıcı ve tahmin edilemeyen arazilerde neler yapacağını planla.

Doğal iniş çıkışlar
Terra Nil’in her bölgesi, nihai amaç olan doğayı tertemiz bırakma yolunda belirli safhalardan geçer. Seviyeler sonsuz büyüme için değil, doğayı besleyip dengesine oturtarak kendi haline bırakmak içindir.

Huzur bul
Yemyeşil elle çizilmiş çevreler, sakinleştirici müzik ve çevreden gelen sesler; oyunu huzur dolu, meditasyon gibi bir deneyim haline getirir. İşin bittikten sonra Takdir Et modunu kullanarak yenilediğin ekosistemin doğal güzelliğinin tadını çıkar.


25.161
OYUN BİLGİLERİ 29 Mart 2023 14:21
Terra Nil

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 910 MB

Crack: RUNE

Tarih: 28 Mart 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?