Terminator Dark Fate Defiance

5Terminator: Dark Fate – Defiance, insanlık ile Legion’un sentetik akıllı makine ağı arasındaki savaşı konu alan, Terminator: Dark Fate evrenini temel alan gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.

Tek oyunculu harekatta, ABD ordusunun kalıntılarından oluşan bir güç olan Kurucularda komutan rolünü üstleniyorsunuz ve Legion’un insanlığın son kalıntılarını yok etme planını bozmak için ordunuza rehberlik ediyorsunuz. Çatışma ve çok oyunculu modlarda birbirinden çok farklı üç grup olarak oynayın: Kurucular, Hareket ve Lejyon.

Bir dizi büyük stratejik haritada görevden göreve aktarılan bir ordunun kontrolünü elinize alın. Birim yerleştirme, savaş taktikleri ve yetenekler hakkında kararlar verin, böylece sadece hayatta kalmayıp makinelere karşı direnişin lideri olabilirsiniz. Tekrar oynayarak ve mümkün olan en iyi sonuçları elde ederek becerilerinizi ve askeri uzmanlığınızı geliştirin.

gerçekçi savaşlara katılın . Düşmana karşı savaşlarınızda çeşitli askeri teçhizat, araç ve mühimmat türlerini kullanın. Direnişi sürdürmek için yeni birimler toplayın ve eğitin, yeni beceriler atayın ve yeni silahlar ve ekipmanlar edinin.

Gergin savaşlarla karşılaşın. Savaş alanı taktikleriniz ve seçimleriniz, diğer grupların ve karakterlerin size katılmasını veya size karşı savaşmasını ve belirli görevlerin mevcut olup olmamasını, eylemlerinize bağlı olarak harekât boyunca etkileyecek derin sonuçlara sahiptir.

Kaynaklarınız sınırlıdır ve ordunuzu korumalısınız. Savaş silahları, zırh özelliklerinin, bileşen arızalarının ve gövde yapısının birliklerinizin hayatta kalmasını etkileyen modüler bileşen hasar sistemi yoluyla hasar alır.


31.626
OYUN BİLGİLERİ 21 Şubat 2024 19:05
Terminator Dark Fate Defiance

Tür: Korku, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 14.6 GB

Crack: RUNE

Tarih: 21 Şubat 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?