Telepath Tactics Liberated

1Telepath Tactics Liberated indir - (Direkt indir)

Derin taktikler
Hiç bir SRPG oynayıp “Tanrım, keşke düşmanları uçurumdan atabilseydim” diye düşündünüz mü? Hiç bir yol açmak için ağaçların arasından geçmeyi, suyu geçmek için bir köprü inşa etmeyi veya aynı suya düşmanları batırmayı diledin mi? Bu sizin için oyun!

Telepath Tactics Liberated, Fire Emblem Path of Radiance ve Final Fantasy Tactics gibi klasiklerden etkilenen bir strateji RPG’sidir. Zorlu savaşlar ve çok sayıda benzersiz karakterle iyi anlatılmış bir kurtuluş, intikam ve kurtuluş hikayesini deneyimleyin.

Öykü
Yolgezer kardeşler genç yaşta kölelikten kaçtı. Sürüngen lissi tarafından alınan ve dövüş sanatında eğitilen bu ikili, şimdi babalarını kurtarmak ve mayınları eski baskıcılarından kurtarmak için bir yolculuğa çıkıyorlar, düzinelerce olası müttefiki işe alıyor ve yol boyunca uğursuz kötü adamlarla yüzleşiyorlar.

24 temel sınıfta düzinelerce benzersiz karakterden bir ordu kurun!

150’den fazla farklı beceri öğrenin!

48 güçlü prestij sınıfından oluşan bir seçkide karakterlerinizi terfi ettirin!

Düşmanları uçurumlardan veya birbirinize itin!

Düşmanları tuzaklar, uçurumlar, su ve lav gibi çevresel tehlikelere fırlatın!

Duvarları yok edin, suyu dondurun ve patlayıcıları döşeyin, savaş alanının çehresini lehinize çevirin!

Savaş alanında yeni rotalar oluşturmak için köprüler oluşturun; Düşmanları sizin şartlarınıza uymaya zorlamak için tuzaklar kurun ve barikatlar kurun.

Ordunuzu iyi besleyin; hem savaş alanında hem de dışında kaynaklarınız hakkında zor seçimler yapın.

Benzersiz karakterler, savaşlar, ara sahneler, öğeler, beceriler ve diyaloglarla kendi kampanyalarınızı oluşturmak için yerleşik kampanya düzenleme paketini kullanın ve oynamak için diğer insanların kreasyonlarını indirin!

2015 indie klasiği Telepath Tactics’in baştan sona yeniden yapımı olan Telepath Tactics Liberated, tamamen yeni bir motorda aynı harika harita tasarımına, çeşitli karakter kadrosuna ve orijinalin derin sıra tabanlı taktiklerine sahiptir! SRPG’leri seviyorsanız, bu kesinlikle kaçırmamanız gereken bir deneyimdir.


Telepath Tactics Liberated indir - (Direkt indir)

5.321
OYUN BİLGİLERİ 15 Mart 2022 13:27
Telepath Tactics Liberated

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.3 GB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 14 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?