TEKKEN 8

16TEKKEN 8 indir - (Direkt indir)

EFSANEVI DÖVÜŞ OYUNU SERISININ YENI BÖLÜMÜ OLAN TEKKEN 8 IÇIN HAZIRLAN.

• YENI NESIL IÇIN 32 DÖVÜŞÇÜ
Tamamen yeniden tasarlanmış karakter görselleri. Sıfırdan geliştirilen oldukça detaylı modeller ve yüksek kaliteli grafikler, TEKKEN’in kendine has dövüşlerine yeni bir ağırlık ve atmosfer katarak yeni nesil donanımların sınırlarını zorluyor. Kuvvetli bir sürükleyicilik hissi oluşturmak için hayat dolu mekânlar ve parçalanabilir arenalar deneyimi doruklara çıkarıyor.

• YENI OYUN, YENI REKABET
TEKKEN 8’de Yumruklar Kadere Karşı. En uzun süredir devam eden video oyunu hikâyesi rekorunu elinde bulunduran TEKKEN serisinin yeni bölümü olan TEKKEN 8’de Mishima ile Kazama ailelerinin trajik destanı ve son karşılaşmanın bitişinden 6 ay sonra baba ve oğlun dünyayı sarsan kin dolu karşılaşmaları devam ediyor. Zamana meydan okuyan bu destanın yeni bölümünde Jin Kazama’nın gelişimi ve azmi ön planda yer alıyor.

• AGRESIFLIK VE YIKIMIN VÜCUT BULDUĞU, HEYECAN DOLU DÖVÜŞLER
Heat isimli yeni dövüş sistemi bir yandan karşılaşmaların agresif doğasını şiddetlendirirken diğer yandan da TEKKEN serisine özgü oyun hissini ve taktikleri koruyor. Parçalanabilir arenalarla dövüşlerdeki heyecan yoğunluğu büyük ölçüde artıyor. Süper hareket benzeri Rage Arts ile hem oyuncular hem de seyirciler gözlerini dövüşten ayıramayacak. Tüm bu çarpıcı mekanikler TEKKEN 8’i serinin gelmiş geçmiş en ilgi çekici oyunu yapmak için bir araya geldi!

• TEKKEN’DEKI HAYATININ TADINI ÇIKAR!
Arcade Quest isimli yeni tek oyunculu modda kendine has karakterini oluştur ve TEKKEN’deki yeni hayatında maceraya çık. TEKKEN 8’de birçok arcade alanında çeşitli rakiplerle dövüşürken açığa çıkan hikâyeyi gör, temel hareketlerde ve iş bitirici yeteneklerde ustalaş. İlerledikçe karakterler ve avatarlar için çeşitli özelleştirme eşyalarının kilidini aç.


TEKKEN 8 indir - (Direkt indir)

95.939
OYUN BİLGİLERİ 26 Ocak 2024 06:36
TEKKEN 8

Tür: Aksiyon, Dövüş, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 79 GB

Crack: RUNE

Tarih: 26 Ocak 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?