Teenage Mutant Ninja Turtles The Cowabunga Collection

2Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection

Muhteşem piksel sanat ortamlarında ilerleyin ve her biri kendi beceri ve hareketlerine sahip favori Kaplumbağanızla tonlarca korkunç düşmanı öldürün

Manhattan ve Coney Island’dan şehir çatılarına ve nemli lağımlara kadar, korkunç dörtlünün Foot Soldiers, Triceraton Warriors ve Rock Troops’u Dimension X’e kadar yenmesine yardım edin!

Çarpıcı tam renkli piksel sanat grafiklerinin ve sizi muhteşem 80’lere geri döndürecek eski bir TMNT havasının keyfini çıkarın.

Her karakter, araç, silah, eşya ve arka plan, doğrudan 1987 TV şovundan ilham alıyor ve sizi televizyona atlamış gibi hissettiriyor – öldürücü mizah ve aksiyon dolu maceraların harika bir karışımı!

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection, Konami’nin on üç klasik TMNT oyununu muhteşem bir pakette bir araya getiriyor.

Koleksiyon, oyunculara bu aşırı popüler ve etkileyici oyunları Steam’de deneyimlemeleri için eşsiz bir fırsat sunuyor ve ayrıca yepyeni müthiş iyileştirme özellikleri barındırıyor:

Bazı oyunlar için Çevrimiçi Oyun* ve Yerel Ortak Oyun modu eklendi

İstediğin zaman Kaydet ve Geri Sar

On bir Bölgesel Japon Sürümü Tuş Eşleştirme

Eşsiz Geliştirme Çizimleri ve Taslakları Tarihî TMNT Medya İçeriği

Oyunlar, 80’li yılların çocuk çizgi filmi ve çizgi roman serisi The Teenage Mutant Ninja Turtles’daki karakterlere ve temalara dayanmaktadır.

Oyun genelde hayali bir New York şehrinde, kanalizasyonlarda, fütüristik düşman üslerinde ve hatta zamanın ötesinde geçer!


21.901
OYUN BİLGİLERİ 30 Ağustos 2022 23:00
Teenage Mutant Ninja Turtles The Cowabunga Collection

Tür: Aksiyon, Dövüş, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 8.1 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 30 Ağustos 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?