Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

5Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, Dotemu (Street of Rage 4) ve Tribute Games’teki dövüş uzmanları tarafından size getirilen, zamansız klasik kavga mekaniğine dayanan çığır açan bir oyun sunuyor.

Muhteşem piksel sanat ortamlarında ilerleyin ve her biri kendi beceri ve hareketlerine sahip favori Kaplumbağanızla tonlarca korkunç düşmanı öldürün

her koşuyu benzersiz hale getirin! Bir dövüşçü seçin, rakiplerinizi yenmek için radikal kombinasyonlar kullanın ve nefes kesici aksiyon ve çılgın ninja yetenekleriyle dolu yoğun dövüşleri deneyimleyin.

Shredder ve sadık Foot Clan’a karşı tek başına yüzleşirken keskin ol ya da en iyi arkadaşlarını topla ve aynı anda 6 oyuncuya kadar oyna!

Bebop ve Rocksteady’nin Kanal 6’ya saldırması ve Krang ve Shredder’ın en son çarpık planını desteklemek için süper boğuk cihazlar çalmasıyla, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’ın İntikamı, Kaplumbağaların haklı bir dizi zamansız TMNT lokasyonunda savaştığını görüyor.

Manhattan ve Coney Island’dan şehir çatılarına ve nemli lağımlara kadar, korkunç dörtlünün Foot Soldiers, Triceraton Warriors ve Rock Troops’u Dimension X’e kadar yenmesine yardım edin!

Çarpıcı tam renkli piksel sanat grafiklerinin ve sizi muhteşem 80’lere geri döndürecek eski bir TMNT havasının keyfini çıkarın.

Her karakter, araç, silah, eşya ve arka plan, doğrudan 1987 TV şovundan ilham alıyor ve sizi televizyona atlamış gibi hissettiriyor – öldürücü mizah ve aksiyon dolu maceraların harika bir karışımı!

● Gnarly oyun tasarımı sizi 80’lere götürüyor

● Güzel tam renkli piksel sanat grafikleri

● Süper yeni mekaniklerle geliştirilmiş eski tarz oyun

● Farklı oyun seçeneklerinde ikonik TMNT karakterleri ve araçlarıyla oynayın

● Radikal yeni hikaye modu


27.107
OYUN BİLGİLERİ 16 Haziran 2022 17:11
Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 477.7 MB

Crack: REPACK

Tarih: 16 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?