Techtonica

2Techtonica indir - (Direkt indir)

Techtonica’nın tuhaf güzellikteki, biyolüminesanslı ve gizemli yer altı uzaylı dünyasına hoş geldiniz . Kazma, madencilik ve kaynak üretimi için yalnızca temel bilgilerle başlayacaksınız.

Techtonica’daki her şeyi keşfetmek, benzersiz ekipman, güç ve kaynaklar gerektirir.

Kendinizi daha ileri ve daha derine gitmek için gereken araçlarla donatırken toplama ve üretimi optimize etmek için özel makineler oluşturun. Üretim hatlarınızı otomatikleştirmenizi ve fabrikanızın akışını optimize etmenizi sağlayan Konveyör Bantları ve Yerleştiriciler ile bir makine ve kaynak ağına bağlanın.

Geniş, verimli fabrikalar inşa ederek ve uzaylı mağaralarını operasyon üssünüze çevirerek madenciliği ve üretimi yeni zirvelere taşıyın. Makineleriniz için yer açmak ve yer açmak için zemini isteğinize göre bükün.

Keşif Techtonica’da karşılığını veriyor. Ödüller bulmak ve yaşlanan eserleri taramak için büyük cevher yataklarına, araştırma açısından zengin tesislere ve gizli mağaralara giden yolu tünelleyin.

Gelişmiş otomasyon sistemleri ve hatta daha güçlü teknoloji için yeni tariflerin kilidini açacaksınız. Eksiksiz bir bilim kurgu anlatısı sizi bekliyor ve kim olduğunuzu ve fabrikanızı neden inşa ettiğinizi açıklıyor.

Calyx’in yüzeyinin altında bir şeyler ters gitti. Gizemli bir konuşan küp, gerçeği bulmak için yardımınızı istiyor.


Techtonica indir - (Direkt indir)

7.020
OYUN BİLGİLERİ 19 Temmuz 2023 01:56
Techtonica

Tür: Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.25 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 18 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?