Tchia

0Babasını takımadanın zalim hükümdarı Meavora’nın elinden kurtarmak üzere çıktığı tropik açık dünya macerasında Tchia’ya katıl. Fizik tabanlı bu serbest dünya oyununu keşfederken tırman, süzül, yüz ve teknenle bir güzel adadan diğerine yelken aç. Meavora’nın kumaştan askerleriyle açık çatışmalara gir ve yaratıcılığının verdiği avantajı kullan. Dilediğin hayvan veya nesnenin kontrolünü ele geçir, yeni arkadaşlar edin ve tümüyle çalabildiğin ukulelenle müzik yeteneğini sergile. Yeni Kaledonya’dan esinlenilerek hazırlanmış bu oyunda şiirsel bir gençlik hikâyesine tanık ol.

RUH ZIPLAMASI
Tchia’nın özel yeteneği, bulduğun herhangi bir hayvanı ya da nesneyi kontrol edebilmeni sağlıyor. Bunların benzersiz oynanışlarını ve yeteneklerini kullanarak seyahat et, bulmaca çöz ve sırları açığa çıkar. Bir kuş olarak etrafta uç, bir balık olarak okyanusu keşfet ya da bir köpek olarak kazıp hazineleri çıkar. 30’dan fazla oynanabilir hayvan ve yüzlerce nesne.

KEŞİF VE SEYAHAT
Dev takımada boyunca zıpla ve süzül, havalı gösteriler ve atlayışlar için Tricks sistemini kullan. Serbest tırmanış mekaniği, fizik temelli ağaçlar dâhil olmak üzere dünyadaki hiçbir şeye takılmadan yükselebilmeni sağlıyor. Turkuaz kıyı göllerinde özelleştirilebilir botun ile açıl ve etraftaki mercan resifleri ve gemi batıklarına dal.

UKULELE
Kendi kendine bir şeyler tıngırdatman ya da NPC’lerle beraber çalman için tamamen çalınabilir ukulele oyun boyunca senin sadık bir dostun olacak. Ukuleleni hikâyenin önemli anlarında ritim kısımlarında kullan ya da hayvanları toplamak ya da yağmuru başlatmak gibi özel olayları başlatmak için açık dünyada istediğin herhangi bir noktada açılabilir melodileri çal…

HİKÂYE VE MÜZİK
Tchia’yı kalpleri ısıtan bir macerada yönlendir ve Yeni Kaledonya kültüründen ilham alan çok çeşitli karakterlerle tanış. Geleneksel dilde seslendirilen hareketli ara sahneler seni yolculuğunun içine çekecek ve yerel tınılarla dolu orijinal orkestra müzikleri benzersiz ve sürükleyici bir dünya yaratacak.


11.066
OYUN BİLGİLERİ 22 Mart 2023 17:32
Tchia

Tür: Açık Dünya Oyunları, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 3.01 GB

Crack: P2P

Tarih: 21 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?