Tavernacle!

0Sol Üst Dünya’ya bir gölge düştü ve Cücelerin diyarını tehdit ediyor. Canavarlar ufukta toplanıyor, dünyayı ayıklık çağına sokmaya hazır. Karanlık orduların geri püskürtüldüğünden ve bira fabrikasının Cüce halkının can damarını pompalamaya devam ettiğinden emin olun. O halde bir çekiç alın, kupayı doldurun ve birayı korumak için el işçiliği yapın.

Cüceler savaşı yukarıdan izlemezler. Çok kısalar ve üstelik nasıl bir birayı göklere çıkarabilirsin ki? Hayır, ön saflarda sana ihtiyaç var! Haritadaki kaynakları avlayın, düşman saldırılarından kaçının ve orduları geri çevirmek için tam zamanında sağlam bir savunma oluşturun. Punt kayaları, ahşap, demir ve daha birçok malzeme.

Buradaki meyhane, işbirliğine dayalı çılgın bir gösteri, tamam mı beyler? Cücelerin karanlık ruh halleri vardır, ancak Cüce kültürünün temellerini (bira) savunmak için bunların üstesinden gelirler.

Çevrimiçi olarak veya yerel bölünmüş ekranda (birayla mükemmel) en fazla dört Cüceden oluşan ekipler halinde birlikte çalışın ve işe başlayın!

Çıkarılacak taşlar, temizlenecek ağaçlar, eritilecek demir ve elbette, Cüce yaratıcılığının (bira değil) harikalarıyla tanıştırılacak canavar sürüleri var.


9.170
OYUN BİLGİLERİ 12 Eylül 2023 21:27
Tavernacle!

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3.10 GB

Crack: GOG

Tarih: 11 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?