Tale of Immortal

0Tale of Immortal indir - (Direkt indir)

Tale of Immortal, Çin mitolojisine ve ekimine dayanan bir açık dünya sanal oyunudur. Ölümsüz olmak için büyüyecek, Classic of Mountains and Season’daki canavarları fethedecek, seçimlerinizi dikkatli bir şekilde yapacak ve kendi kaderinizi kavrayacaksınız.

Xiulian uygulamasının sadece finansal araçlardan ve diğer uygulayıcıların yardımından daha fazlasını gerektiren bir sanat olduğu Tale of Immortal’ın büyüleyici dünyasına adım atın. Bunda gerçekten ustalaşmak için, kişi zanaat hakkında derin bir anlayışa sahip olmalı ve doğru uygulama alanlarına erişebilmelidir.

Ancak hepsi bu kadar da değil; öngörülemeyen canavarlar, krizlerle dolu mistik alemler, aşılmaz engeller ve keşfedilmeyi bekleyen parlak hazinelerle karşılaşacağınız için yolculuk tehlikelerle dolu.

Qi Arıtma aşamasında acemi bir uygulayıcı olarak, içsel gücünüzü geliştirmek, zorluklara meydan okumak ve sıkıntıların üstesinden gelmek için Yukong Köyü’nden yola çıkacaksınız. Her atılımla, kaderinizi yeniden yazabilecek ve yolculuğunuzdaki dikenleri aşabileceksiniz. Kıtaları aşın, dünyanın harikalarına tanık olun ve ardından Yolun nihai aydınlanmasının beklediği Tian Yuan Dağı’na çıkın.

Her karakterin kendi arkadaşları, ailesi ve yaşam yörüngesiyle benzersiz bir varlık olduğu, ilerlemenizden tamamen bağımsız bir NPC dünyasını kucaklayın. Ancak, karışmayı seçerseniz, kesinlikle yapabilirsiniz!

Oyunu dilediğiniz gibi şekillendirmek sizin elinizde. Günü kurtarmak, tek başına intikam almak ve hatta herkesin düşmanı olmak için sevdiğinizle iş birliği yapın. Seçim sizin.

Dövüş sanatlarında ustalaşın, NPC’lere Taocu Zihni öğretin, tecrübeli gurulardan öğrenin ve hevesli müritleri kabul edin. Ayrıca müzayede evinde NPC’lerle karşılaşabilir ve kılıcınızı çekerek veya zor kazandığınız ganimetlerinizi talep ederek takip edebilirsiniz.

Bir grup ölümsüz yetiştiricinin parçası olarak, ya ışıl ışıl parlayabilir ya da gizlilik içinde uygulama yapabilirsiniz. Her şey sana ve seçtiğin yola bağlı.

Heyecan verici bir maceraya atılmaya hazır mısınız? Günü kurtaran ve hayatınızın aşkının kalbini kazanan kahraman olabileceğiniz bir yer mi?

Ya da belki aşık olduğunuzda biraz kıskançlık uyandırmak ve sevginiz için savaşmalarını sağlamak istiyorsunuz? Elli yıllık bir sözü yerine getirmeye ya da gizemli bir örgütün mücadelesine kapılmaya ne dersiniz? Belki de uzun zamandır unutulmuş bir hazineyi ortaya çıkaracaksınız, sonra onu kurnaz bir düşman kaptıracak?


Tale of Immortal indir - (Direkt indir)

19.475
OYUN BİLGİLERİ 27 Mayıs 2023 17:27
Tale of Immortal

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 23.45 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 26 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?