Tainted Grail The Fall of Avalon

0Tainted Grail The Fall of Avalon indir - (Direkt indir)

ÖZELLİKLER:
Gerçek açık dünya deneyimi
Adanın her köşesinde beklenmedik görevler ve maceralar bulun ve kısıtlamalar olmadan dolaşın. Gizli mağaraları ve zindanları keşfedin, antik kalıntılarda dolaşın ve Wyrdness’in kendisinde seyahat edin. Büyük ve küçük sırları bulun ve hepsini bir araya getirin.

Tanted Grail’in karanlık dünyasını keşfedin
Tainted Grail’in gizemli ve karmaşık hikayesi, Kral Arthur’un Homelands halkını Avalon kıyılarına götürdüğü andan itibaren 1000 yılı aşkın bir süreye yayılıyor.

Age of Conquest, Fore-Dwellers ve Wyrdness’in arkasındaki karanlık sırları ortaya çıkarmak için Avalon’da yolculuk edin.

Oyun, Polonya’nın en iyi fantazi yazarlarından biri olan Krzysztof Piskorski tarafından yaratılan aynı adlı masa oyunundan esinlenerek esinlenmiştir.

Karakterinizi özelleştirin
Düşmanlarla seçtiğiniz şekilde yüzleşin. Gölgelerden saldırmak, yay ve hançer kullanmak, soğuk çelik kullanarak yüz yüze dövüşmek veya druidlerin yasak ayinlerini kullanmak isteyip istemediğinize karar vermekte özgürsünüz. Kendi benzersiz tarzınızı yaratın ve Avalon’un canavarlarına meydan okuyun.

Dost ve düşman edin
Yolculuğunuz sırasında, yardımınıza ihtiyaç duyan basit halkla, savaşta yıpranmış askerlerle ve hatta eski tanrılarla karşılaşacaksınız. İyi cevapların olmadığı, ancak kararlarınızın önemli olduğu ve seçimlerinize saygı duyulduğu bir dünyada seçimler yapmak zorunda kalacaksınız.


Tainted Grail The Fall of Avalon indir - (Direkt indir)

10.898
OYUN BİLGİLERİ 31 Mart 2023 16:14
Tainted Grail The Fall of Avalon

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Oyun

Platform: PC

Boyut: 14 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 30 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?