Tails The Backbone Preludes

0Hayatta bizi bugün biz yapan anlar nelerdir?

Seçimlerimizin etrafımızdakileri ne kadar etkisi var?

Hedefiniz ayarlanmış olabilir, ancak yolculuğunuz belirlenmemiştir. Ne tür bir bagaj taşımak istediğine karar vermenin zamanı geldi dostum.

Backbone olaylarından yıllar önce geçen Tails: The Backbone Preludes, dört karakteri, yaşamdaki biçimlendirici değişim, durum ve sonuçları aracılığıyla takip eden ve bir dizi etkileşimli kısa öykü aracılığıyla anlatılan bir anlatı oyunudur.

Seçimleriniz en önemli şeydir – hikayenizde hangi özellikleri beraberinde getiriyorsunuz ve etrafınızdaki karakterler üzerinde yaptığınız etki nedir?

Kendinizi tekrar tekrar derin ve anlamlı bir anlatıya kaptırın. Karakter özellikleri, dallanan diyaloglar ve rastgele olaylar, hikayeler her yeniden yaşandığında yeni yollar açar.

Yeni dallanma ağacındaki tüm seçimlerinizi takip edin ve tüm farklı senaryoları keşfedin. Omurga olarak iki kat daha fazla kelime sayısıyla, Kuyruklar: Omurga Prelüdleri, konuşmaların oynadığı farklı yolların derinliklerine iner.

Dünya tuhaf ve koşullar farklı olsa da, Tails’teki hikayeler herkesin bağ kurabileceği hikayelerdir. Hikayeleri hayattaki farklı biçimlendirici anları yansıtacak dört karakterin yerine geçin:

Oda arkadaşı Larry ile birlikte üniversitede fotoğrafçılık okuyan Howard.

Clarissa, babası için asla yeterince iyi olamayacak bir varis.

Hayatındaki temsil eksikliğiyle yüzleşen Renee.

Ve bir bilim adamı olan Eli, yaptığı şeyin gerçekten de herkesin iyiliği için olup olmadığını sorgulamaya başlıyor.


7.938
OYUN BİLGİLERİ 3 Şubat 2023 15:55
Tails The Backbone Preludes

Tür: Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.72 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 2 Şubat 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?