Tactics Ogre Reborn

0Taktiksel rol yapma türünün baş tacı olan Tactics Ogre yeniden doğuyor!

2010 sürümüne dayanan oyun, geliştirilmiş grafikler ve sesin yanı sıra güncellenmiş oyun tasarımına sahiptir ve köklerine sadık kalan yeni bir Tactics Ogre’yi hayata geçirir.

Tactics Ogre gazileri, en güzel anılarını aşan bir oyun deneyimi yaşarken, Tactics Ogre’ye yeni başlayan oyuncular, şimdiye kadar oynamadıkları hiçbir oyuna benzemeyen bir oyun keşfedecekler.

Yeniden doğan ve her zamankinden daha derin olan oyun, oyuncuların kendilerini daha önce hiç olmadığı gibi Tactics Ogre’nin dünyasına ve entrikalarına kaptırmalarını sağlar.

Hikaye
Valerian Adaları, Obero Denizi’nin mücevherleri. Uzun zamandır bir deniz ticareti merkezi olan adaların halkı, tarih boyunca kıyıları üzerinde hakimiyet için mücadele etti.

Sonunda bu çatışmaya son verecek bir adam çıktı: Dorgalua Oberyth. Ama tarih onu “Dynast-Kral” olarak tanıyacaktır. Kral Dorgalua, ada halkı arasındaki nefreti ortadan kaldırmak için çabaladı ve Valeria tam yarım yüzyıl boyunca refahı biliyordu.

Yine de kralın ölümü üzerine, üç grup kontrol için mücadele ederken iç savaş yeniden patlak verdi: Valeria’nın soylularının çoğunu oluşturan Bakram; halkı ada nüfusunun çoğunluğunu oluşturan Galgastani; ve sayıları az olan Walister.

Adalar kısa süre sonra Bakram ve Galgastani arasında bölündü ve ülkeye huzursuz bir barış yerleşti. Yine de hiçbiri sakinliğin süreceğine inanmıyordu…

Taktik Ogre: Yeniden Doğmuş Özellikler
Seçimleriniz, oyun boyunca birden fazla yol ve birden fazla sona izin veren bir oyun sistemi ile hikayenin nasıl ortaya çıkacağını ve hatta nasıl biteceğini etkiler.

Hikaye Denam adında genç bir adamın gözünden geçiyor. Verdiği kararlar etrafındakilerin kaderini değiştirecek ve Valeria’nın tarihinin gidişatını değiştirecektir.

Üç boyutlu savaş alanlarında meydanlı taktik savaşlarda savaşın. Tamamen yenilenen yapay zeka, düşmanların taktiklerini duruma uyarlamalarına olanak tanıyarak sizi her zaman düşündüren ve asla yaşlanmayan bir savaş sistemi sunar.

Tactics Ogre’de (2010) kullanılan sınıf çapında seviye yönetim sistemi, birim birim seviye sistemine dönüşmüştür. Sonsuz sınıf, ekipman, beceri ve sihir kombinasyonları arasında teorik olarak ilerleyin.

Daha hızlı savaş hızı, otomatik kaydetme ve oyuna girmeyi her zamankinden daha kolay hale getirmek için kontrollerde ve kullanıcı arayüzünde tam bir revizyon gibi çok sayıda oynanabilirlik geliştirmesinin keyfini çıkarın.


12.566
OYUN BİLGİLERİ 11 Kasım 2022 22:21
Tactics Ogre Reborn

Tür: Oyun, RPG, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 11.4 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 11 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?