System Shock

0System Shock indir - (Direkt indir)

System Shock, kült oynanış deneyimini yepyeni yüksek çözünürlüklü görseller, güncellenmiş kontroller, revize edilmiş bir arayüz ve tamamen yeni sesler ve müzikle birleştiren, 1994’te çığır açan orijinalinin tam teşekküllü bir yeniden yapımıdır.

Hatta oyun dünyasının en ikonik kötülerinden biri olan SHODAN’ın orijinal seslendirme sanatçısına bile sahip. Gelmiş geçmiş en harika ve etkileyici oyunlardan birinin yeniden doğuşuna tanık olun.

KENDİSİNİN VE SİZİN FARKINIZDA

SHODAN ile tanışın: Hisar İstasyonu’nun kontrolünü ele geçiren ve mürettebatı bir sayborg ve mutant ordusuna dönüştüren psikopat bir Yapay Zeka, aynısını Dünya’ya da yapmayı planlıyor.

Cehennemi boylamış bir uzay istasyonunu keşfetmeli ve savaşarak ilerlemelisiniz. SHODAN’ı durdurup insanlığın sonunu önleyin.

ONUN YOK OLUŞU BİZİM KURTULUŞUMUZ

Kontrolden çıkmış, kötü niyetli bir Yapay Zeka’nın gücüyle yüzleşin

Düşmanlarınızı alt etmek için yeteneklerinizi geliştirin ve uyum sağlayın Doğrusal olmayan bir hikâyeyi kendi hızınıza göre gün yüzüne çıkarın

Sisteme sızmak ve alternatif yollar açmak için siber uzaya girin Yenilikçi sanatsal tarz, retro gelecek tasarımını modern teknolojiyle birleştiriyor

Tamamen bütünleşin: ateş edin, saldırın, sürünün, tırmanın, sıçrayın ve hisar istasyonuna giden yolunuzu hesaplayın.


System Shock indir - (Direkt indir)

17.432
OYUN BİLGİLERİ 30 Mayıs 2023 18:15
System Shock

Tür: Aksiyon, FPS, Korku, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 3.92 GB

Crack: RUNE

Tarih: 30 Mayıs 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?