Surviving the Aftermath

5Surviving the Aftermath indir - (Direkt indir)

Ev Gibisi Yok
Dünyayı sona erdiren bir olaydan sonra hayatta kalanlarla koloninizi kurun ve yönetin. Kaynak toplama ve çiftçilikten keşif ve güvenliğe kadar her şeyin üstesinden gelmek için 50’den fazla eşsiz bina inşa edin. Koloninin ötesindeki vahşi dünyaya girmek için Geçit’i inşa etmeyi unutmayın.
Dünyada Hayatta Kalmak
Yararlanılabilir kaynaklar, haydutlar ve daha fazlasıyla dolu altı farklı biyomun yer aldığı, yöntemsel olarak oluşturulmuş geniş bir dünyayı keşfedin. Her ortam, koloninizin hayatta kalışını etkileyecek farklı koşullara sahiptir. Dikkatli olun: Doğal afetler hayatta kalanları teste tabi tutacaktır.
Hayatta Kalmak Benim Uzmanlık Alanımdır
Koloninizin kaynaklarını ve üretimini yönetmek için her biri kendi beceri ve motivasyonlarına sahip 46’dan fazla benzersiz Uzman edinin. Onları bilimsel misyonlar, toplayıcılık görevleri ve haydutlarla savaşmak için Geçit’in ötesine gönderin.
Beklenmeyeni Bekleyin
Aftermath’te yaşam, ahlaki seçimler yapmanızı gerektirir. Koloninizdeki her şeyi kontrol edemeyebilirsiniz, ancak durumlara ve ortaya çıkan olaylara nasıl yanıt verdiğiniz yeni medeniyetinizin karakterini şekillendirecek.
Modlar
Surviving the Aftermath oyuncuları, Paradox Mods’u kullanarak kendi vizyonlarını hayata geçirebilir.
Neden Erken Erişim?
Surviving the Aftermath ile, topluluğun oyunun gelişmesine erkenden katılımını sağlamak istiyoruz. Erken Erişim döneminde düzenli olarak geri bildirimlerinize dayalı yeni içerikler eklenecektir. Bu oyunu tam potansiyeline ulaştırmak için birlikte çalışarak, oyuncularımızla birlikte bu maceraya atılmaktan heyecan duyuyoruz.


Surviving the Aftermath indir - (Direkt indir)

67.495
OYUN BİLGİLERİ 12 Aralık 2019 09:22
Surviving the Aftermath

Tür: Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.8 GB

Crack: v1.21.4.4148

Tarih: 19 Ekim 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?