Surviving the Aftermath Rebirth

1Surviving the Aftermath Rebirth indir - (Direkt indir)

Uzunca bir süredir, kıyamet sonrasındaki Dünya gezegeninde hayatta kalmaya uğraştın. Şimdi ise bilgilerinin, becerilerinin ve önderliğin sayesinde nihayet insanlık için yeni bir sayfa açabilirsin. “”Rebirth”” düsturun, hedefin, hem hayatta kalanların hem de tüm insanlık için eskisiyle yenisiyle tüm zorlukların üstesinden gelmeni sağlayacak hayalin olmuş.
“”Rebirth””ün ana özellikleri şunları içerir:

Blight: tehditten kaynağa
On yıllar boyunca radyoaktif kirlenmeye maruz kaldıktan sonra Blight adında yeni bir salgın baş gösterdi. Mutasyon geçiren mantarlar hayvanları enfekte ederek saldırgan ve tehlikeli bir hale gelmelerine sebep oldu. Bu enfeksiyon, Wasteland’in dört bir yanını sardı ve her yeri ele geçirme tehlikesi var. Blight’a karşı korunmak için bu salgına bir çare bulman gerekiyor. Blight örneklerini topla, yeni bir araştırma binasında örnekleri incele ve yeni binalar, kaynaklar, yükseltmelerin kilidini açmak için keşiflerde bulun.

Çöl arazisinden yeşil otlaklara
Bu çorak araziyi verimli topraklara çevirelim! Terraformer ile yeni bir hayata ev sahipliği yapabileceksin: toprakları yaşanabilir hale getirdikçe haritanın daha büyük bir alanı yeşillenip bitki ve hayvanlarla dolacak. Toprakları yaşanabilir hale getirirken Blight bulaşan alanlara dikkat et, bu topraklarda Blight canavarları doğup hayatta kalanlara saldıracak.

Yeni binalar ve yükseltmeler
“”Rebirth”” oyuna üç yeni bina, üç bina yükseltmesi, üstüne bir de Araştırma ağacıyla birlikte yepyeni, çok aşamalı bir Blight laboratuvarı ekliyor. Saflaştırma merkezi, küçük kirlilik yataklarını temizlemeni sağlayacak ve Blight etkisindeki yuvaları, kovanları, mağaraları temizleyebilmen için İmha merkezine yükseltilebilecek.

Temel Terraformer araziyi yaşanabilir bir toprağa dönüştürür ve Gelişmiş Terraformer’a yükseltilebilir. Çevre İstasyonu, Tehlikeli Madde istasyonuna dönüşüyor: böylece hayatta kalanlar Blight çekirdeklerini temizleyip yaratıkların saldırılarına bir dur diyebilir. Yeni bir bina olmasa da Muhafız Noktaları kayda değer iyileştirmelerden geçti ve artık koloninin korunmasında hiç olmadığı kadar kritik bir rol üstlenecek.


Surviving the Aftermath Rebirth indir - (Direkt indir)

29.498
OYUN BİLGİLERİ 16 Mart 2023 17:31
Surviving the Aftermath Rebirth

Tür: Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3.7 GB

Crack: P2P

Tarih: 16 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?