Surviving the Abyss

0Dünya, 1976. Soğuk savaş tüm hızıyla devam ediyor ve insan klonlamayı mükemmelleştirmek için çalışan bir derin deniz araştırma tesisi inşa etmek ve yönetmekle görevlendirildiniz.

Mürettebatınızı hayatta tutmak için oksijeni, gücü, yiyeceği ve çok daha fazlasını koruyarak son derece acımasız uçurumda zorluklara rağmen hayatta kalın.

İnşaat için kaynakları keşfedin ve araştırın, karanlıkta yolunuzu aydınlatın ve araştırmanızı ilerletmek için çevrenize doğru genişleyin.

Derinliğin çeşitli, son derece uyumlu flora ve faunasını yakalayın, ancak dikkatli olun: karanlık, beklenmedik dehşetleri gizler ve onları yalnızca ışık uzak tutar.

Okyanus tabanında yerel yaban hayatı üzerinde genetik deneyler yapan bir bilim insanı ekibine liderlik edin.

Üssünüzü genişletirken ve klonlama ile genetik araştırmaların sırlarını keşfederken nüfusunuzu aklı başında, itaatkar ve canlı tutun.

Gelişmiş teknolojileri araştırarak tesisinizdeki yaşamı ve ilerlemeyi iyileştirin.

Mürettebatınızın kaderi sizin ellerinizde! Etkinlik sistemi aracılığıyla önemli kararlar alın.

Üretim, araştırma ve yaşam desteği için temel altyapıyı planlayarak, yerleştirerek ve inşa ederek ekibinizin hayatta kalmasını sağlayın.

Üssünüzü ve mevcut kaynaklarını genişletin ve optimize edin. Tüneller ve elektrik hatları ile binalarınızı ve madencilik tesislerinizi verimli bir şekilde birbirine bağlayın.

Akıllı planlama ve dikey yapı ile okyanus tabanının engebeli arazisini fethedin.


11.183
OYUN BİLGİLERİ 17 Ocak 2023 20:18
Surviving the Abyss

Tür: Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.79 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 17 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?