Surviving Mars: Martian Express

0Surviving Mars: Martian Express indir - (Direkt indir)

Trenler geldi! Mod yapımcıları Lucian ve Sylvain tarafından geliştirilen Martian Express paketiyle, koloni sakinlerinizi ve kaynaklarınızı istasyonlar arasında nihayet taşıyabilecek, uzaktaki kubbelere ve kaynak yataklarına erişebileceksiniz. Diğer insanlı dış yapılar da bir kubbeye ihtiyaç olmaksızın istasyonların yakınlarına inşa edilebilecek.

Temel özellikler

Hoş geldiniz, yolcular! – Haritanın her yerine istasyonlarınızı inşa edin ve koloni sakinlerinizin işe gidiş dönüşlerine yardımcı olun. Seyahat sebeplerini görmek için bilgi paneline tıklayın ve herkesin yerine yerleştiğinden emin olun, yoksa bir sonraki treni beklemek zorunda kalırlar (ve canları sıkılır, kimse treni kaçırmaktan hoşlanmaz).

Yeni raylar – İstasyonlarınızı bağlayan rayları oluşturmak için tıklayın ve sürükleyin. Raylar rover’ların ve güç kablolarıyla birlikte dronların altından geçmelerine olanak tanıyacak şekilde yüksek olacak. Borularsa rayların üzerinden geçebilecek.

Aynı tren, farklı kargo – Kızıl gezegende seyahat etmek hiç bu kadar güvenli (ve verimli!) olmamıştı. Trenler, aynı anda hem koloni sakinlerini hem de kaynakları taşımak için 2 vagonlu olacak. Merak etmeyin, çarpışma riski olmaksızın aynı rayda ilerleyebilecekler. Trenlerinizi istasyonlarda inşa edin, bağlı raylara atayın ve harekete geçişlerini izleyin.


Surviving Mars: Martian Express indir - (Direkt indir)

9.194
OYUN BİLGİLERİ 29 Nisan 2022 14:02
Surviving Mars: Martian Express

Tür: Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 8 GB

Crack: GOG

Tarih: 28 Nisan 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?