Survival & Horror Hangman’s Rope

2Oyun, kolay bir oyun deneyimi sağlamayı amaçlamamaktadır. Zorluklara hazır değilseniz lütfen satın almaktan kaçının.

Survival & Horror oyun serisi, tek bir tür ve mekanik çatısı altında bir araya getirilen birkaç farklı ayar ve olay örgüsünün bir koleksiyonudur.

Survival-horror seviyorsanız, her birinin kendine özgü hikayesi, atmosferi, düşmanları, bulmacaları ve silahları olan bu oyunlar tam size göre. En sevdiğiniz türde zevkinize uygun bir oyun bulun.

Hangman’s Rope, Vahşi Batı’da lanetli bir kasabanın hikayesini anlatıyor. Kendinizi Vahşi Batı’nın ambiyansına ve gizemli olaylarına kaptırın ve bu kasabanın kasvetli sokaklarında gizlenenlerle ilgili gerçeği ortaya çıkarın. Hayaletlerle savaşın, bulmacaları çözün, hayatta kalanları arayın ve bu kasabanın sakladığı sırrı ortaya çıkarın.

Ana odak, hayatta kalma korku türünde zorlu oyun ve karanlık Vahşi Batı’nın atmosferidir.

Vahşi Batı’nın doğrusal olmayan geniş bir yerini keşfetmeniz gerekecek.

Oyunda çeşitli düşman türleri ile karşılaşacaksınız. Onlarla savaşmak için ateşli silahlarınızın yanı sıra bir gaz lambasına fosfor eklemek için özel bir tamirciniz var.

Fosforu ateşleyerek düşman saldırılarına karşı bağışıklık kazanırsınız.

Sürekli olarak her duruma nasıl yaklaşacağınıza karar vermeniz gerekecek: fosforu şimdi mi harcayacaksınız yoksa sonraya mı saklayacaksınız, kaçacak ya da savaşacaksınız. Onları ortadan kaldırmak için kaynaklardan daha fazla düşman olduğu için dikkatli olun.


30.968
OYUN BİLGİLERİ 13 Temmuz 2023 17:56
Survival & Horror Hangman’s Rope

Tür: Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 10.2 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 30 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?