Survival Fountain of Youth

3Survival Fountain of Youth indir - (Direkt indir)

Juan Ponce de Leon’un, Keşif Çağı’nın gerçek bir tarihi olayına dayanan Gençlik Pınarı arayışı keşif gezisinin bir üyesisiniz. Bir gemi kazasından sonra, ıssız topraklarda hayatta kalmayı öğrenmelisiniz: aletler yapmaktan, barınak inşa etmekten av avlamaya ve avcılarla savaşmaya kadar.

Mürettebat arkadaşlarınızı aramak için birçok adayı keşfedin, soyu tükenmiş eski bir uygarlığın kaderini öğrenin ve efsanevi Gençlik Pınarı’nın yerini ortaya çıkarın.

Tehlikeli hayvanlar, hava durumu, bitkiler, hastalıklar, yaralanmalar, açlık, susuzluk, bitkinlik – her şey gücünüzü ve hayatta kalma yeteneğinizi test edecek.

30’dan fazla hayvan türü ve kendi yaşam alanları ve davranışlarıyla, pişirilecek ve avlanacak çok sayıda yaratık var ama av olmamaya dikkat edin… Kavurucu

Karayip sıcağı, amansız fırtınalar, sıtmanın istila ettiği bataklıklar ve zehirli bitkilerle, Bimini takımadaları üstesinden gelinmesi gereken tehlikelerle dolu. El işi yapmak, barınak inşa etmek, becerilerinizi geliştirmek ve kaynak aramak için adaları keşfetmek hayatta kalmanızın anahtarıdır. Meydan okumaya hazır mısın?

Adalar arasında seyahat etmek için, ilkel sallardan 16. yüzyıl İspanyol yelkenlisine kadar çeşitli deniz taşıtları inşa edebilirsiniz. Bilinmeyen topraklara yeni rotalar açmanın yolunu bulun, keşif seferlerine hazırlanın ve sizi hangi gizemlerin beklediğini öğrenin.

Çubuklardan ve kayalardan yapılmış en basit aletlerden gelişmiş tüfeklere, metal zırhlara ve aletlere kadar üretilip hayatta kalmak için kullanılabilecek yüzlerce öğe var. Ayrıca ilkel deri kurutuculardan endüstri öncesi dönem makinelerine kadar çeşitli atölyeler de kurabilirsiniz.

Gerçekleştirdiğiniz her eylem becerilerinizi geliştirir – güç, yemek pişirme, deri yüzme, ateş etme ve daha fazlası. Beceriksiz bir çaylaktan zorlu bir hayatta kalana dönüşmek için hayatta kalın ve yeni yetenekler geliştirin.


Survival Fountain of Youth indir - (Direkt indir)

33.077
OYUN BİLGİLERİ 20 Nisan 2023 13:00
Survival Fountain of Youth

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Macera, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 27 GB

Crack: v1267

Tarih: 19 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?