Supreme Ruler 2030

2Supreme Ruler 2030 indir - (Direkt indir)

Ülkenizi seçin ve dünyadaki ordularını, hava kuvvetlerini ve donanmalarını yönetin. Silahlı kuvvetlerinizi optimize etmek ve ekstra gelir elde etmek için askeri teçhizatı araştırın, üretin, satın alın ve satın. Her kara birimi bir tabur, her uçak bir filodur. Düşman taktiklerine karşı koymak için birleşik kuvvet yeteneklerinden oluşan savaş gruplarını bir araya getirin. Deniz sınırlarınızı düşman ulusların deniz çıkarmalarından korumak için deniz savaş gruplarınızı filolar olarak konuşlandırın. Birimlerinizi, düşmana uzaktan saldırmak için, konvansiyonel veya nükleer, geniş menzilli füzelerle yükleyin.

Ülke yönetimi aynı zamanda ilişkilerin yönetilmesini de gerektirir. Müttefikler veya düşmanlar, kapı komşunuz veya dünyanın diğer ucunda bulunabilir. İktidarda yükselmek için anlaşmalar imzalayın, emtia ticareti yapın ve araştırmaları paylaşın. Bir istihbarat avantajı elde etmek veya sabotaj yoluyla diğer ulusların ilerlemesini yavaşlatmak için gizli operasyonları kullanın. Ancak casuslarınızdan bazılarını yedekte tutun, kendi varlıklarınızı korumak için onları karşı istihbarat görevlerine göndermeniz gerekebilir.

Finans ve tedarik zinciri gereksinimlerinize kadar ülkenizin tüm yönlerini yönetin. Tanklar paraya mal olur ve insanlar beslenmeyi bekler. Ülkenizin rekabet eden tüm ihtiyaçlarını yönetmek için sağlam bir ele ve sağduyuya ihtiyacınız olacak. Nüfusunuzun ihtiyaçlarını tahmin edemezseniz, siyasi rakiplerinizin sizi iktidardan uzaklaştırdığını veya ülkenizin büyük bir kısmının bağımsızlık ilan ettiğini görebilirsiniz. Umarım bazı tankları yedekte tutmuşsunuzdur!

Supreme Ruler 2030, Supreme Ruler’a güncellenmiş ve yeniden düzenlenmiş bir eklentidirPC için en kapsamlı Gerçek Zamanlı Jeopolitik Strateji Oyunlarından biri olan oyun serisi. Dünya bir krizden diğerine yalpalarken yakın gelecekte herhangi bir ulusun kontrolünü elinize alın. Belirli hedeflerle Kampanyalar oynayın veya Sandbox modunda herhangi bir ülkeyi seçerek ve kendi tercih ettiğiniz Zafer Durumunu seçerek oyun deneyiminizi özelleştirin. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok seçenekle Supreme Ruler 2030 , neredeyse sınırsız tekrar oynanabilirlik sağlar!


Supreme Ruler 2030 indir - (Direkt indir)

32.391
OYUN BİLGİLERİ 26 Temmuz 2023 13:43
Supreme Ruler 2030

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 782.20 MB

Crack: TENOKE

Tarih: 25 Temmuz 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?