SuperPower 3

0SuperPower serisinin uzun zamandır beklenen devam oyunu SuperPower 3 stratejik ve idari unsurları harmanlayan şimdiye kadar yapılmış en eksiksiz ve isabetli jeopolitik simülasyon oyunudur.

Modern grafikleri ve günümüz askeri teknolojisini gelişmiş EHE/AI teknolojisiyle birleştiren bu devam oyunu her türden oyun tarzı için eşsiz bir tecrübe sunuyor.

Oyuna birçok farklı açıdan yaklaşabiliyor olman sana sınırsız bir özgürlük tanıyor!

Büyük resme odaklanıp savaşlar planlayabilir ya da akla gelebilecek en küçük detaylarla ilgilenebilirsin. Tüm dünya seni izliyor olacağı için yaptığın her hareketin sonuçlarını açıkça görüyor olacaksın.

SuperPower 3’ü istediğin tarihi ve yeri seçip oynayabilirsin!

Gezegendeki bütün ülkelerle oynayabilirsin. Senaryolar gerçek hayattaki olaylardan baz alınarak yazılmıştır ve gerçek bilgiler içermektedir. Ülkeni tek başına ya da arkadaşlarınla çok oyunculu modda yönetmeyi seçebilirsin.

DAHA İYİ OLABİLECEKLERİNİ KANITLAMAK İÇİN BİR ŞANS
SuperPower 3 dünyayı gerçek siyasetçilerden ve askeri liderlerden daha iyi yönetebileceklerini düşünen megalomanlar için tam anlamıyla biçilmiş bir kaftan.

Gerçek hayattaki problemleri daha önce kimsenin mümkün olduğunu düşünmediği şekillerde çözmeye çalış ve sonucunda neler olacağını gör. Tarihi değiştirebilecek misin?

SuperPower 3, oyun serisini geçtiğimiz 20 yıl içerisinde başarıya taşıyan ne varsa hepsini modern grafiklerle, tüm derinliğini temel alan oyun mekanikleriyle ve yeni oyuncular için daha uyumlu bir şekilde bünyesinde barındıracak.

194 adet oynanabilir ülkesiyle tüm dünyanın hatasız bir kopyasının küresel bir tiyatrosu Gerçek hayattaki olaylardan baz alınarak yapmış düzinelerce senaryo ve genişleme odaklı strateji

Oynanabilirlik açısından analiz edilip uygun şekilde aktarılan gerçek bilgiler Gerçek hayattaki her milleti, dini ve bilindik kıyafetleri içeren karakter yaratma ekranı

Oyunun gerçek bir sonu olmadığı için yüksek tekrar oynanabilirlik Kendi özgün senaryolarını yaratabilmen için mod destekli oyun mimarisi


21.341
OYUN BİLGİLERİ 7 Ekim 2022 22:18
SuperPower 3

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 6.7 GB

Crack: FLT

Tarih: 7 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?