Supermarket Simulator

15Supermarket Simulator indir - (Direkt indir)

“Supermarket Simulator” ile süpermarket işletmenin her ayrıntısının hayat bulduğu birinci şahıs simülasyonuna adım atın.

Mağazanızı tasarlayın, verimlilik ve estetik için optimize edin. Ürünlerin nerede sergileneceğini belirleyin, koridorları yönetin ve müşterileriniz için sorunsuz bir alışveriş deneyimi sağlayın.

Oyun içi bilgisayarını kullanarak stok sipariş edin ve bir sonraki teslimatı bekleyin. Kolileri açın, raflara, buzdolaplarına ve derin donduruculara yerleştirin.

Ürün barkodlarını okutun, nakit ve kredi kartı işlemlerini yönetin ve müşterilerinizin alışverişten memnun ayrılmalarını sağlayın.

Gerçek zamanlı bir pazarın karmaşıklıklarını keşfedin. Fiyatlar düştüğünde ürünleri satın alın ve müşteri memnuniyetini kar marjlarıyla dengelemek için en iyi satış fiyatlarını belirleyin.

Girişimci yolculuğunuz, çetelerden alınan bir borç ile başlıyor. Her akşam borçlarınızı ödeyin ve çatışmalardan ve mağaza yağmalarından kaçının.

Oyun içi bilgisayarınız aracılığıyla online siparişler alın. Her siparişi dikkatlice hazırlayın ve paketleyin, kasadan geçirin ve zamanında hizmet sağlamak için moto-kuryeye teslim edin.

Kar ettikçe daha fazla yatırım yapın. Mağazanızı genişletin, iç mekanları güncelleyin ve sürekli olarak perakende dünyasının değişen taleplerine uyum sağlayın.

“Supermarket Simulator”da her karar önemlidir. Müşteri memnuniyeti, finans ve çete beklentilerini dengeleyerek mütevazi bir işletmeyi perakende dünyasının en büyük gücüne dönüştürebilecek misiniz?


Supermarket Simulator indir - (Direkt indir)

109.972
OYUN BİLGİLERİ 21 Şubat 2024 13:46
Supermarket Simulator

Tür: Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 4.27 GB

Crack: v0.1.2.4

Tarih: 20 Şubat 2024

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?