SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE

5Açgözlülükle özgürlüğe kavuşamazsın.

Ama hâlâ buradasın. Daha fazlasını istiyorsun.

Pekâlâ. Gönlün bilir. Bu işin mutlu sonla bitmeyeceğini biliyorsun.

Çatışmanın tam göbeğindesin. Bir sürü mermi ağır çekimde milim milim üzerine geliyor. Sana doğru koşarken donup kalmış, parlak kırmızı düşmanlar görüyorsun. Ellerinde silahlarla, az önce parçaladığın düşmanlardan arta kalanları çiğniyorlar.

Her şey net, sessiz ve hareketsiz. Soğuk beton zemini kaplayan kırmızı kristallerin üzerinde ışıklar dans ediyor. Havada kavis çizen bir silah uçarken aheste aheste dönüyor. Düşmanın bedeni muazzam bir kırmızı şarapnel cümbüşüyle patlarken, elindeki silah yere düşüyor.

Bir an için durup düşünüyorsun. Daha önce de buradaydın. Hem de defalarca.
Belki de bu sefer gerçekten bir anlam ifade edecek.

Nefes alıyorsun. Yana hamle yapıp saldırıyı savuşturuyorsun. Elin silahına gidiyor. Daha önce de defalarca olduğu gibi.

Her şey bir anda hareketleniyor. Bu sefer her şeyin farklı olacağını umuyorsun.

SUPERHOT ve SUPERHOT VR’ın temelleri üzerine inşa edilen MIND CONTROL DELETE, SUPERHOT’ın yaşattığı süper güçlere sahip olma hissini daha yoğun yaşatmaya geliyor.

Zaman sadece seninle birlikte hareket ediyor. Dört bir yandan düşmanlar akın ediyor. Giderek zorlaşan onlarca farklı çatışmada düşmanlarını vurur, biçer ve patlatırken kontrol tamamen sende. Merkeze yaklaştıkça giderek daha fazla güçleneceksin. Farklı beceriler ve silahlardan oluşan koleksiyonunu genişlet. Deliler gibi aradığın anlamla ilgili değerli bilgi kırıntılarını açığa çıkar.

Vur ve biç. İlerle. Tekrarla. Tekrarla. Tekrarla. Bir ritüel halini alıyor. Yeniden anlam kazanmaya başlıyor.

SUPERHOT serisinin üçüncü oyunu MIND CONTROL DELETE’te daha fazla hikâye ve seriye has daha fazla oynanış mekaniği bulacak, SUPERHOT’ın dünyasını daha derinden keşfedeceksin. Ağır çekimde yaptığın yıkım dansı, hiç olmadığı kadar uzun sürecek.

  • Önceki oyunlardan çok daha kapsamlı. MCD, şiddeti giderek artan bomba gibi ağır çekim çatışmalarıyla seni günlerce eşsiz dünyasına çekecek.
  • Hiç olmadığı kadar fazla mekanik emrine amade. Farklı oyun tarzları, değişik karakter dizilimleri ve düşmanlarını gafil avlayarak mıhlamanı sağlayacak farklı yöntemler dene.
  • Oyunda ilerledikçe daha fazla güçleneceksin. Şimdi çok daha tehlikeli olan düşman akınlarının hakkından gelmek için becerileri, hack’leri ve özel teknikleri bir araya getir.
  • Kontrol edeceğin ve düşmanın tarafından üzerine salınacak daha fazla karakterle karşılaşacaksın. Giderek daha tehlikeli ve akıllı hale gelen düşmanlara karşı elindeki numaraları ve silahları test et.
  • Yaklaşık dört yılı bulan Erken Erişim sürecinde oyunu daha da kusursuzlaştırmak için çok fazla çaba gösterildi. MCD’yle, daha önce hiçbir SUPERHOT oyununda görülmemiş ölçüde incelikle işlenmiş, keskin ve göz alıcı bir deneyim seni bekliyor.
  • Daha fazla anlam bulacak mıyım?

Bu, VR oyunu mu? Bu, VR oyunu olacak mı?
MCD, VR özelliğinde değil. Daha geleneksel denebilecek ekranlar ve daha uzun süreli oyun oturumları için tasarlandı. SUPERHOT VR’ı oynayıp oyunumuzdan keyif aldıysan ilk SUPERHOT’ı ve MCD’yi oynadığında da çok eğleneceksin.

Her zaman yeni şeyler üzerinde çalışmayı sürdürsek de güzel şeyler yaratmak zaman alıyor. Karşına bir sonraki güzel VR projemizle çıkmamız uzun sürebilir.

Erken Erişim’deyken oyunu oynamıştım. Tekrar oynayayım mı?
Öncelikle teşekkürler. Vakit ayırdığın ve bizi desteklediğin için minnettarız. Hâlâ yapmadıysan lütfen ismini emeği geçenler listemize eklemeyi ihmal etme.

İlk Erken Erişim sürümünü sunduktan sonra bugüne dek oyunun temel parçalarını defalarca elden geçirdik ve yeniden tasarladık. Son birkaç ay boyunca en iyi çalışmalarımızı bir araya getirdik; hikâyeye ve oynanış mekaniklerine MCD’de görmek istediğimiz yeni öğeler ekledik. Oyunumuz artık hiç olmadığı kadar iyi, net ve kapsamlı.

Belki de, bir ihtimalle tüm bunların artık bir anlamı bile olabilir.

Muhteşem oyuncularımıza, Kickstarter destekçilerimize ve Erken Erişim topluluğumuza binlerce kez teşekkür ederiz.
Siz olmasaydınız bunların hiçbiri mümkün olmazdı,

SUPERHOT Ekibi

SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE REPACK 786 MB İNDİR


54.838
OYUN BİLGİLERİ 21 Temmuz 2020 13:30
SUPERHOT: MIND CONTROL DELETE

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.4 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 16 Tem 2020

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?