Superfuse

0Superfuse, kahramanını kendi eşsiz oyun stiline göre dilediğince ayarlayabildiğin, hack-and-slash türünde bir Aksiyon RYO’sudur.

Beceri dizilimlerini istediğin şekilde seçip birleştir ve tuhaf yaratıklardan oluşan sürüleri istersen 3 arkadaşınla istersen de tek başına yok ederken bir yandan da Yozlaşma’nın ve Tanrıların sırlarını açığa çıkar.

İnsanlığın umuda ihtiyaç duyduğu anda kahraman sen ol!

Seçimini Yap Kendi oyun stiline göre hazırlanmış eşsiz Savaşçını oluşturmak için kapsamlı beceri ağacı sisteminden süper güçleri birleştirirken 3 karakter sınıfı arasında karar ver.

Kahramanını Geliştir Biçtiğin canavarların cesetlerinden toplayabildiğin güçlü silahlar, yüksek teknolojili zırhlar ve takviyelerle kahramanını mükemmelleştir.

İstediğin Gibi Oyna Tek başına çevrimdışı oyna veya istediğin zaman girip çıkabildiğin çevrimiçi 4 oyunculu PvE modlarında kullanmak üzere bir kahraman oluştur.

Mükemmel takımı oluşturmak için birleştirdiğin süper güçleri karıştır ve eşleştir.

Uzayın Dört Bir Yanını Gez İnanılmaz ödüller ve ölümcül mücadelelerle dolu kontratları hallederken yıldızlar arasında bir yolculuğa çık.

Heyecanı Kalbinin Derinliklerinde Hisset Kemik yaratıklar, sürünen balçık canavarlar ve süper güçlü spandeks kuşanmış düşmanlardan oluşan sürülerin arasında mücadele verirken yüksek tempolu ve heyecan verici bir savaş deneyimi yaşa.

Sırları Açığa Çıkar Beklenmedik durumlarla karşılaşabileceğin karanlık bir çizgi romanımsı macerada insanlığın gizli planlarını ve ölümcül uzaylı tehdidini ortaya çıkar.


10.686
OYUN BİLGİLERİ 1 Şubat 2023 03:18
Superfuse

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 10.2 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 31 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?