Super Toy Cars Offroad

1Super Toy Cars Offroad indir - (Direkt indir)

Super Toy Cars Offroad; seriyi alışılmışın dışında çamura, kuma, kara ve daha fazlasına getiriyor! Gündelik nesnelerin devasa halleriyle yapılmış muhteşem pistlerde yarışan minyatür off-road arabalarını kontrol ettiğin bu yüksek tempolu yarış oyununda kendi yolunu bul.

Off-road aracını daha önce başka hiçbir oyuncak arabanın gitmediği yerlere sür! Güneş kremi ve kumdan kaleler arasındaki yakıcı sahil kumlarında kendi izini bırakabilir, devasa kar kayakları ve kayak gözlükleri arasındaki bakir karlara adım atabilir ya da oyundaki etkileyici derecede ayrıntılı 15 pistten herhangi birinde yarışabilirsin.

Super Toy Cars Offroad’da ATV’den tut bagilere, otomobillere ve büyük kamyonlara kadar 20 farklı araç arasından seçim yapabilirsin. Hızlı bir araç seçmek önemlidir ama işini de zorlaştırır! Çetin bir rekabete gireceksin ve aracının boyutu önem taşıyor, bu yüzden seçimini akıllıca yaparak rakiplerini tekerleklerin altında ez ya da onları sollayıp toz duman içinde bırak!

Çocukken yaptığın tatillerdeki ya da kısa oyun parkı gezilerindeki oyuncak arabalarınla oynama hissini başka hiçbir oyunda daha iyi yaşayamazsın. Emniyet kemerini bağla ve Super Toy Cars’ın bu yeni off-road macerasında yarış!


Super Toy Cars Offroad indir - (Direkt indir)

15.398
OYUN BİLGİLERİ 18 Şubat 2022 19:44
Super Toy Cars Offroad

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun, Spor, Yarış

Platform: PC

Boyut: 4.1 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 18 Şubat 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?