Super Alloy Ranger

0Alloy Ranger’larında servet sahibi suçlu Lamos’u kovalarken, Uzay Avcıları Kelly ve Rambos, terk edilmiş Tanwada gezegeninin koruyucu alanı tarafından tuzağa düşürüldü.

Tam bir çıkış yolu bulmaya çalışırken, “2 Numaralı” ve “3 Numaralı” robot kız kardeşler bir anda ortaya çıktı ve maceralarında onlara katılmak istediler!

Bu arada, gizemli bir program Tanwada gezegenindeki mekanik orduya bulaştı ve sürekli kendi evrimlerine yol açtı.

Klasik 2D Aksiyon Platformu Seviyeleri

Zorlu seviyeleri fethetmek için çeşitli hareket tekniklerini kullanın; koşma, atlama, atılma, havada kısa çizgi, duvara tırmanma ve çift atlama.

Aranan suçluyu bulmak için bunları akıllıca kullanın; bu batık şehirlerde, dondurucu Frost Denizi’nde, sonsuz Abisal Madenlerinde ve daha birçok yerde olabilir.

Ne pahasına olursa olsun gerçeği öğrenecek ve zaferle geri döneceksin!

Atış uzmanı Kelly, donattığı Nitelik çipine göre farklı mermiler atabilir.

Ayrıca şarj etme yoluyla mühimmatın etkisini artırabilir! Savaş üniformasındaki enerji çekirdeği, özel silahlar için gereken enerjiyi yavaş yavaş artırabilir!

Combat Robot No.2 düşündüğünüzden daha fazla saldırı yöntemine sahip! Pençeler, kılıçlar, mızraklar ve daha pek çok şey, çeşitli Nitelik Çiplerinin kilidini açarak neler yapabileceğini öğrenin.

Ayrıca düşmana yapılan her vuruştan enerji toplayacaktır. Yeterince enerji biriktirdiklerinde, donattıkları Nitelik Yongasına dayalı olarak güçlü bir ölümcül darbe serbest bırakılacak.

Bunun ne kadar yararlı olabileceğini asla bilemezsiniz; hatta durumu tersine çevirebilir!


2.682
OYUN BİLGİLERİ 16 Eylül 2022 15:34
Super Alloy Ranger

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 181.51 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 15 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?