Sunset Overdrive

7Sunset Overdrive indir - (Direkt indir)

2027 – Sunset Şehri. İçine radyoaktif madde karışmış bir enerji içeçeği şehirdeki insanların çoğunu canavara dönüştürmüş. Bu durum, çoğu için dünyanın sonu ama senin için bir rüyanın gerçek olması. Eski patronun, sıkıcı işin… Hepsi gitti!!!
Oyunun açık dünyasını, duvarları tırmanarak, her yerden atlayarak ve kayarak kendi oyun alanına dönüştür. Eline güçlü ve çılgın silahını al ve bir kahraman ol! Kendine özgü silahları ve yetenek seçenekleri ile Sunset Overdrive alışılagelmiş oyunların kurallarını yıkıyor ve Xbox One’a özel patlayıcı, asi ve değişik bir macera sunuyor.

Özellikler:
Kuralsız ve Açık bir Oyun Dünyası: Binadan binaya atlayarak, duvarların üzerinde koşarak ve elektrik telleri üzerinde kayarak düşmanlarına farklı açılardan saldır ve onları yok et!
Ölümcül Silahlar: Dinamit, havai fişek ve asit içeren bir sürü çılgın silah topla ve bunları düşmanlarını yok etmek için kullan.
Arkadaşlarınla Eğlen: Tek oyunculu oyundan Kaos Birliğine hemen geçiş yap. 8 arkadaşınla Kaos Birliği oluştur, birlikte hangi görevi seçeceğinize karar ver, destansı savaşlara katıl ve oyun içi ödüller kazan!

Sunset Overdrive REPACK İNDİR (16.2 GB)

NOT: TORRENTİ İNDİRMEYE EKLERKEN DİĞER DİLLERİ ÇIKARIRSANIZ 10.9’A KADAR DÜŞER!


Sunset Overdrive indir - (Direkt indir)

87.547
OYUN BİLGİLERİ 28 Kasım 2018 05:09
Sunset Overdrive

Tür: Açık Dünya Oyunları, Aksiyon, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 25.5 GB

Crack: CODEX

Tarih: 16 Kasım 2018

Kaynak: Public

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?