Sunkenland

2Sunkenland indir - (Direkt indir)

Sunkenland, Dünya’nın büyük bir kısmının su altında kaldığı yakın gelecekte geçen heyecan verici bir sonrası-apokaliptik hayatta kalma ve keşif oyunudur. Sunkun şehirleri keşfedin, kaynakları ve değerli teknolojileri araştırın, üssünüzü inşa edin, ticaret yapın, savaşın ve hayatta kalın.

Özellikler
Dalış
Sunkun gökdelenlerini, nükleer santralleri ve metro tünellerini keşfedin. Kaynakları toplayın, kaybolan teknolojileri arayın ve nadir önce-apokalips eşyalarını toplayın. Su altı yolculuğunuzda size yardımcı olacak dalış cihazları inşa edin. Ve bu gezegenin derinliklerinde sizi bekleyen bilinmeyen tehlikeye dikkat edin.

Üs İnşaası
Üssünüzü istediğiniz her yerde inşa edin. Su kalesi mi olacak, terk edilmiş gemi üssü mü yoksa ada penthouse’u mu? Kendinizi taze tutmak, eşya yapmak, tarım yapmak, eşyaları saklamak ve korunmak için ona ihtiyacınız var. Modüler bina sistemi ile ideal sığınığınızı oluşturabilir ve yolculuğunuz boyunca bulduğunuz dekorasyonlarla tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Üs Savunması
Üssünüzü korsan ve mutant klanlarına karşı savunun. Yüksek duvarlar, dikenli tel, tuzaklar, gözetim sistemi ve topçu inşa ederek düşmanları topraklarınızın dışında tutun!

El İşi
İhtiyacınız olan her şeyi yapın, araçları, silahları, jetski’yi ve hatta helikopteri. Karmaşık eşyaları üretmek için farklı iş istasyonlarına ve şablonya ihtiyacınız olacak.

Hayatta Kalma
Yiyecek toplayın, köpek balıkları avlayın, bitkileri büyütün ve malzemeleri yönetin. Sunkun toplumunda kaynaklar sınırlı olduğundan üssünüzü sürdürülebilir hale getirin.


Sunkenland indir - (Direkt indir)

31.613
OYUN BİLGİLERİ 7 Eylül 2023 16:53
Sunkenland

Tür: Açık Dünya Oyunları, Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 2.7 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 26 Ağustos 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?