Sun Haven

1Sun Haven indir - (Direkt indir)

Selamlar, Maceracı!
Sevgili kasabalarının bir zamanlar olduğu gibi gelişmesi için ellerinden gelenin en iyisini yapan, hayatın her kesiminden insanlarla dolu bir ortaçağ kasabası olan Sun Haven’a yeni geldiniz.

Bir çiftçi, madenci, balıkçı, savaşçı, zanaatkar ve hatta bir büyücü olarak, o maceranın burada sizi beklediğini göreceksiniz.

Sıkı çalışmanız, çiftliğinizi yükseltmenize, Sun Haven’daki dükkanları restore etmenize ve hatta yeni komşular getirmenize izin verecek!

Koşuşturmayı şehre geri getirdiğinizde, her görevden kazandığınız EXP, ana görev serisi yolculuğunda ilerlemeniz için seviye atlamanıza yardımcı olacaktır.

Ana görevin kendisi sizi Sun Haven’ın dışındaki iki büyüleyici kasabaya götürür. Efsanevi Elf kasabası Nel’Vari, Elflerin doğayla denge içinde yaşadığı ormanın derinliklerinde yer alır.

Söylentilere göre canavar şehir Withergate, kelimenin tam anlamıyla hiç bitmeyen hareketli bir gece hayatına sahiptir çünkü şehir bitmeyen bir karanlıkla kaplıdır.

Bu yerlerdeki deneyiminiz, becerilerinizi önemli ölçüde artıracaktır, ancak bu büyümeye nasıl odaklanacağınız tamamen size bağlıdır.

Elinde bir kılıç tercih ediyorsan, o zaman kesinlikle kes. Ancak sulama kabı sizin tarzınızsa, tehlikeli karşılaşmaların üstesinden gelmek için şiddet içermeyen alternatifler var


Sun Haven indir - (Direkt indir)

4.928
OYUN BİLGİLERİ 13 Mart 2023 18:11
Sun Haven

Tür: Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 9.80 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 11 Mart 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?