Summum Aeterna

0Aeterna Noctis’in önceki oyunu Summum Aeterna, türünde daha önce hiç görülmemiş dünya paletli mekaniklerini hızlı tempolu bir dövüş sistemi ve benzersiz bir 2D sanat stiliyle birleştiren bir Roguelite oyunudur.

Sonsuz yaşama mahkum olan güçlü, güçlü ve sert bir savaş lordu olan Karanlığın Kralı rolünü üstlenerek, hazineler, tuzaklar, düşman orduları ve güçlü patronlarla dolu keşfedilmemiş bölgeleri keşfedeceksiniz.

Vahşi bölgeleri keşfedin, Aeterna’nın en tehlikeli derinliklerine inin ve her dünyanın sonuna kadar savaşın… Mümkünse!

Klasik Roguelite hisleri
Karanlığın Kralı ölümsüz olabilir… Ama yine de yenilebilir. Maceranıza tekrar tekrar başlayacaksınız, bu tür oyunlar böyle çalışır değil mi?

Panik yapmayın, mağlup olsanız bile, en son yaşadığınızda kazandığınız bazı şeyleri ve yükseltmeleri hala saklıyorsunuz… En azından bazıları.

Summum Aeterna, oyuncuların kalıcı bir karakter ve dünya yükseltme sistemi ile ilerlemelerini sürdürmelerine olanak tanır.

Kaç kez mağlup olursanız olun, beceri ağacındaki ilerlemeniz kaydedilecek ve kilidini açtığınız dünya geliştirmeleri sonsuza kadar sürecek.

Acımasız hızlı dövüş ve çılgın aksiyon
Summum Aeterna’da hayatta kalmanın anahtarı, karşılaştığınız her canlıyı öldürmektir.

Buna nasıl ulaşılır? Pekala, lanetli bir hükümdar olarak oynuyorsunuz… Silahlarınız bir kral için tasarlandı!

Merhamet etme, kılıçlarını, tabancalarını ve tırpanlarını kullanarak, onlar sana aynısını yapmadan sefil hayatları için yalvartsınlar…

Her dünyanın başlangıcında bir başlangıç ​​silahı seçeceksin, ama onu bir başlangıç ​​için değiştirebilirsin. daha iyisi, türü ne olursa olsun… Size ve becerilerinize kalmış!


10.023
OYUN BİLGİLERİ 26 Haziran 2022 22:00
Summum Aeterna

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.19 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 16 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?