SuchArt Genius Artist Simulator

2SuchArt Genius Artist Simulator indir - (Direkt indir)

SuchArt’ta 2130 yılında yaşayan dahi bir sanatçısınız. Size ait olan uzay stüdyosunun hakkını verin. Büyük çeşitlilikteki araçları kullanarak sanat yapın, yaptığınız eserleri satın, nam salıp stüdyonuzu geliştirin! Hayal gücünüzü serbest bırakın ve hayallerinizdeki sanatı yaratın!

https://store.steampowered.com/app/1293180/SuchArt/

HER YERİ BOYAYIN

Çevrenizdeki dünyayı kocaman bir tuvale çevirin ve bu tuvalle ne isterseniz yapın. İster o kasvetli duvarı kırmızıya boyayın, ister zeminin üzerine boya döküp soyutçuluk deyin ya da isterseniz A’dan Z’ye abeceyi sağa sola çizin: Sonuçta mekân sizin mekânınız! Bir dakika, stüdyoyu bu kadar kısa sürede dağıtmayı nasıl başardınız?

STÜDYONUZU GELİŞTİRİN VE TASARLAYIN

Stüdyonuzun içinin görünüşünden ve/veya işlevselliğinden memnun değil misiniz? Sorun değil çünkü her zaman yeni odalar açabilir, yeni mobilyalar ve süs eşyaları satın alabilir, bunları da istediğiniz yere istediğiniz zaman yerleştirebilirsiniz. Kendi evinizdeymiş gibi! Ne? Ne demek yeterli param yok?

SANATINIZI SATIN VE SERGİLEYİN

Resimlerinizi pazar yerinde satın, müşterilerin siparişlerini yerine getirin ve harika ödüller ya da bir ihtimal hediyeler kazanın! Ya da buradaki en iyi karşılık olan, sergileme imkânı kazanırsınız. Harika sanatınızı sergilemeyi ve eleştirmenlerin yorumlarını almayı unutmayın.

GERÇEKÇİ BOYAMA

SuchArt’ta resim yapmak gerçek hayattakinden farksızdır, kötü yanlarının olmaması da cabası. Boya karışımları tam olarak olması gereken şekilde gerçekleşir, böylece hayallerinizdeki sonucu elde edebilirsiniz. Resimlerin gerçekçi dokusu vardır, her araç ise farklı fırça darbeleriyle buna katkı sağlar. Sıradaki sanat eserinizi yaratabilmeniz için seçebileceğiniz birçok araç vardır: fırçalar, palet bıçakları, boya şablonları ve hatta bir alev püskürtücü.

TARAFINIZI SEÇİN

Söylenene göre Dünya’da robotlar ayaklanma çıkarmakta ve Crabux’lar gezegenin tuzlu sularını arzulamaktaymış. Gerçi bu sizi neden ilgilendirsin, değil mi? Ya da… ilgilendirmeli mi?


SuchArt Genius Artist Simulator indir - (Direkt indir)

20.320
OYUN BİLGİLERİ 31 Temmuz 2021 15:13
SuchArt Genius Artist Simulator

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 950 MB

Crack: V1.3.9.0 

Tarih: 14 Tem 2021

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?