Succubus – SuperHero Armors

0Succubus – SuperHero Armors indir - (Direkt indir)

Şehvetin tutsağı şeytani bir rahibe olan Vydija olun ve düşmanlarınızdan intikam almak için onun eşsiz becerilerini kullanın.
Cehennemi toynaklarınızın altında sallayarak krallığınızı geri kazanın! Diz çökmeyen kimseyi sağ bırakmayın.

Cehennemin sonsuz derinliğinde kraliçe olmayı reddeden, vahşi ve şehvetli bir iblis olan Succubus’sunuz. Nemrut, cehennemin meşru hükümdarlarının ortadan kaybolmasıyla, geride kalan iblislerce hükümdar kabul edildi çünkü o, kudretli Canavar’ın zihnine hükmedebilecek tek ruhtu. Yeni imparatorluğunu günahkârların cesetlerinden var eden bu son kral, yeni kraliçesi, yani sizle birlikte eski hükümdarlardan kalan kargaşa ortamını kontrol etmeyi başardı. Lüks bir hayat ve şehitlerin derilerinden örülmüş halılar üzerinde yürümek size göre değildi, bu nedenle tercihinizi yabani bir hayattan yana kullandınız. İştahınızı ve ilkel içgüdülerinizi tatmin etmek için yolunuza çıkan herkese ve her şeye zarar vererek onlara acı çektiriyorsunuz.

Ordusuyla birlikte Nemrut’un ruhunu alacak güçlü Baphomet ile tanıştığınızda tutsak edilip sakatlanırsınız. Kendi ırkınız tarafından ihanete uğradığınızda, sizin için önemli tek bir hedef kalmıştır, o da intikamdır!

Siz, bu acımasız dünyaya gelmiş en büyük felaketsiniz. Rakiplerinize, yolunuza çıkmanın yapabilecekleri en büyük hata olduğunu gösterin.
Cehennemin yargıcı ve celladı olun, öfkenizi lanetlenmiş ruhların ve size meydan okuyacak iblislerin üzerine salın.

Sarp kayalara tırmanın, rakiplerinizi baştan çıkarın ve kalbi atan bu canlı cehennemin tuzaklarından kaçının. Cehennemin yönetimindeki haklı hükümdarlığınızı yeniden kazanmak için acı çektirin, sakat bırakın, öldürün ve gazabınızı salın!

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


Succubus – SuperHero Armors indir - (Direkt indir)

13.226
OYUN BİLGİLERİ 26 Nisan 2022 18:23
Succubus – SuperHero Armors

Tür: Aksiyon, Ek Paketler, Macera, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 37.66 GB

Crack: FLT

Tarih: 25 Nisan 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?