SubwaySim Hamburg

0Yeni SubwaySim Hamburg’da Hamburg’un yükseltilmiş demiryolunun pitoresk U3 hattını keşfedin! Almanca dil dünyasının en güzel şehirlerinden birinde yepyeni, ayrıntılı bir toplu taşıma simülasyonu sizi bekliyor. Doğru bir şekilde yeniden oluşturulmuş istasyonlar, hareketli rota bölümleri ve çeşitli görevler elbette olmazsa olmazlardan.

Hamburger Hochbahn AG ile yapılan işbirliği sayesinde DT5 elektrikli çoklu üniteyi SubwaySim Hamburg’da tüm ayrıntılarıyla deneyimleyin. 39,6 metre uzunluğundaki aracı maksimum 80 km/s hızla Hamburg üzerinden sürün ve yolcularınızı güvenli bir şekilde gidecekleri yere götürün. Unreal Engine 5, gümüş kırmızısı DT5’in daha önce hiç görülmemiş grafik doğruluğuyla parlamasını sağlar ve U3 çizgisini son derece yüksek bir gerçekçilikte gösterir.

Otantik bir sürüş deneyimi, dinamik yapay zeka ve doğru ses ortamı ile Hamburg’daki bir metro operatörünün günlük yaşamına dair gerçekçi bir fikir edinin. Çok çeşitli görevler ve açık dünya rotaları, sayısız saat eğlence sağlar.

Kendinizi Almanya’nın en büyük ikinci şehrinin hareketli ortamına bırakın ve yolcularınızı U3 çevre hattının ayrıntılı ve sevgiyle yeniden oluşturulmuş yollarında istasyondan istasyona güvenle taşıyın. 25 istasyonlu 20,7 kilometre uzunluğundaki rota, sizi Hür ve Hansa Şehri Hamburg’da heyecan verici bir yolculuğa davet ediyor.

Elbphilharmonie, St. Pauli İskeleleri ve Elbe gezinti yolu, Hamburg’un etkileyici oyun dünyasında keşfedilmeyi bekleyen çok sayıdaki simge yapılarından sadece birkaçıdır.

Sanal Hamburg’u daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin!


12.347
OYUN BİLGİLERİ 17 Mayıs 2023 13:50
SubwaySim Hamburg

Tür: Bağımsız Yapımcı, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 5.27 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 16 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?