Subverse

0Subverse indir - (Direkt indir)

An itibari ile mevcut erken erişim versiyonunu bitirmiş bulunmaktayım.
Üzülerek söylüyorum ki çok fazla eleştireceğim nokta mevcut. Almadan önce birkaç kez düşünmenizi ve karıyı kızı görüp atlamamanızı tavsiye ediyorum.

Artılar
-Diyaloglar güzel yazılmış.
-Oyunun iyi kötü bir lore ve bir hikayesi var.
-Bütün karakterler komik ve ilgi çekici kişiliklere sahip, onları izlemesi ya da dinlemesi keyif veriyor.
-“Space Combat” sekanslarını ben beğendim, çünkü ne çok basit ne de çok kolaydı benim için.
-*** Sahnelerinde fizik kullanılmış bu UE4 ile birleşince ayrı bir gerçekçi doku ve görünüş katmış.
-Seslendirmeler.
-Müzikler.

Eksiler
-Oyunda şu aşamada çok fazla optimizasyon problemi mevcut. Gerek görsel olarak gerek yazılımsal olarak her yer bug ve hata dolu.
-Hikayeye bir etki ya da yön veremiyorsunuz hiçbir seçim yapamıyorsunuz. Yazılmış hikayeyi oynuyorsunuz basit bir light novel seviyesinde tüm oyun.
-*** Sahneleri altın olanlar hariç birkaç saniyelik giff’lerden oluşuyor tam anlamıyla ödül hissi vermiyorlar ve şu aşamada o kadar az sahne var ki böyle bir oyun için neredeyse malum sitelerin sağda solda çıkan reklamları seviyesindeler.
-Karakterlerin ilgi çekici olduğundan bahsetmiştim ama ne yazık ki hiçbiriyle doğru dürüst oturup konuşma ya da date sekansımız yok. *** sahnelerinin tamamı video oynatır gibi seçip eklediğiniz kartlardan ibaret. Hiçbir dayanakları ya da *** öncesi basitçe bir “geçerken karşılaştınız ve…” benzeri yazı bile yok. Tıkla gör yapıyorsunuz.
-Bar sekansı var kızları sözde date’e çağırmışsınız ama tek yaptığınız hiçbir kelime sarf etmeden sessizce ona random hediye vermek ve beğenmesini ummak. Beğenmese de dert etmeyin hiçbir kazancınız yok şu aşamada oyunda. Öyle bom boş veriyorsunuz suratınıza bakarken kız.
-Oynanış çok basit yani artık aşırı basit. Mantic’lerin skill tree leri falan yok oynadıkça güçleniyorlar ama gerek de yok çünkü oyun size hiçbir mücadele sunmuyor. Ödüllendirme mekaniği o kadar zayıf ki oyunun neyi neden yaptığınız tam bir muamma.
-Ana geminin içindeki odalar, oyuna asla hizmet etmiyor şu aşamada öyle bakıp tıklayıp “okey” diyip kapatıyorsunuz.
-OPTİMİZASYON VE *** SAHNELERİNDEKİ GÖRSEL VE FİZİK MOTURUNDAN KAYNAKLI HATALAR.
-Oyun şu an hikaye olarak da eksik. Başlıyorsunuz ve act 2 nin ortasında öylece kala kalıyorsunuz. Ne bir görev var ne de serbestçe yapabileceğiniz, geliştirebileceğiniz bir şey.

Özet olarak henüz çok erken bir aşamada oyun. O kadar erken ki oyun eksik. Bu kadar yüksek paralar toplayıp ortaya bu kalitede bir oyun çıkması biraz hayal kırıklığı yarattı. Ama umudum var ve oyunun tam sürümünü beklemenizi tavsiye ediyorum. Sözlerinde dururlarsa saydığım tüm eksikler giderilecek ve en azından daha dişe dokunur bir Hentai oyununa dönüşecektir. Oyunun bu sürümü boş bir 7 saatlik demodan farksız. Bitirmeye oynarsanız 4 saat bile sürmez sanırım.

Oyuna olumsuz değerlendirme yapıyorum fakat güncellemeleri takip ediyor olacağım. Umarım fikrimi değiştirecek seviyede güzel güncellemeler gelir ve oyunu tam sürümde kılçıksız deneyimleriz. Oyunu severek beklediğimiz için böyle bir değerlendirme yaptım oyunu seviyorum ama şu anki aşamasına olumlu değerlendirme yapmak biraz uygunsuz.


Subverse indir - (Direkt indir)

36.307
OYUN BİLGİLERİ 28 Ekim 2021 02:44
Subverse

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Erken Erişim, Macera, Oyun, RPG

Platform: PC

Boyut: 25 GB

Crack: EARLY ACCESS 

Tarih: 26 Mart 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?