Stronghold Warlords The Art of War

0Stronghold Warlords The Art of War indir - (Direkt indir)

Batı Zhou Hanedanlığı’nın küllerinden doğan ve Boju Savaşı’yla son bulan Savaş Sanatı Mücadelesi DLC’si, seriye hâkim oyuncular ve deneyimli savaş beyleri için hazırlandı. Altı yeni ek görev, iki yeni savaş beyi, yepyeni zorluklar ve başarımlarla oyuncular, MÖ 500’lerde Çin’de geçen bu mücadelede strateji üstadı olmak için çaba sarf edecek.

Amansız bir çekişme, savaş, ittifak ve ihanet döngüsü içerisinde egemenlik mücadelesi veren devletlerin yer aldığı altı yepyeni DLC görevi; yepyeni zorlu mücadeleler ve tarihe geçmiş çatışmalarla dolu. Sun Tzu’nun efsanevi sömürülerine şahitlik etmiş yılları yeniden yaşayabilir, bu süreçte yeni taktik senaryolarını keşfedebilir ve kaleleri fethedebilirsin. Sun Tzu’nun hikâyesi boyunca yeni haritalar, oynanış ve iki yeni savaş beyiyle benzersiz mücadeleler seni bekliyor.

Sıçan Savaş Beyi

Sıçan Savaş Beyi, entrikalarının küçük ancak önemli bir parçası olacak! Rakiplerini ısırmadan evvel onlara sahte bir güven duygusu aşılamana yarayabilir. Kabile savaşçısı birimlerinin verdiği hasarı arttıran benzersiz bir avantaja sahip olan Sıçan; düşmanları gafil avlayabilmeni sağlayacak, erkenden elde edebileceğin ideal bir savaş beyidir. Seri askeri güç sağlama kapasitesine sahip, akıllıca bir diplomatik seçenek olarak ayrıca uzun süreli oyunda ekonomi savaşları çıkarıp rakibinin ekonomisinin büyümesini engelleyebilir.

Panda Savaş Beyi

Her ne kadar kolay kolay sinirlenmese de iş savunmaya gelince son derece vahşi olabilen Panda, savunmacı doğası düşünülerek hareket edildiği takdirde çok faydalı olabilir. Okların kale duvarlarından sekme olasılığını arttıran avantajı sayesinde Panda, oyuncunun kalesi ve kontrolü altındaki tüm savaş beylerinin vazgeçilmezi olacak. Bu özelliğini ekonomi ve savunmayı güçlendirecek fermanlarla birleştirdiğinde Panda, hemen hemen tüm yapay zekâ saldırılarına karşı etkili bir siper işlevi görecektir.

DLC Özellikleri

  • Yeni Hikâye: Altı tarihi çatışmada strateji üstadı Sun Tzu’yu kontrol et.
  • Altı Yeni Görev: Zorlayıcı oyun senaryolarıyla Stronghold yeteneklerini sergile.
  • İki Yeni Savaş Beyi: Yepyeni avantajlar, fermanlar ve yükseltmelerle düşmanın boyun eğmesi işten değil!
  • Sıçan Savaş Beyi: Ortalık epey karışacak! Savaşa önde girmek için saldırı gücünü erkenden arttır.
  • Panda Savaş Beyi: Benzersiz okçu savunmasını sanayi faaliyetlerini arttıracak fermanlarla birleştir.
  • Ek Başarımlar: Stronghold’u tamamlama şerefini yepyeni başarılarla taçlandır.

Not: Savaş Sanatı Mücadelesi indirilebilir bir ek içeriktir. Oynayabilmek için Stronghold: Warlords oyununun tam sürümünün yüklü olması gerekir. Yapay zekâ rakip Sun Tzu, ana Warlords oyununa dahildir ve Çarpışma modu ile Çok Oyunculu mod içerisinde tüm oyuncular tarafından ücretsiz kullanılabilir.

ANA Oyun ve tüm ek paketler dahildir


Stronghold Warlords The Art of War indir - (Direkt indir)

71.771
OYUN BİLGİLERİ 19 Mayıs 2021 09:18
Stronghold Warlords The Art of War

Tür: Macera, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 7.7 GB

Crack: CODEX

Tarih: 18 May 2021

Dil: Türkçe!

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?