Stronghold Definitive Edition

1Stronghold Definitive Edition indir - (Direkt indir)

BAFTA’ya aday gösterilen orijinal gerçek zamanlı strateji oyunu Stronghold’un görkemini, klasik kale simülasyonunun bu yeni nihai sürümüyle tekrar yaşayın. Kaynak çizimler, müzikler, seslendirme sanatçıları ve tecrübeli geliştiricilerle dikkatlice baştan yaratılan, türünün ilk örneği olan bu oyuna tanık olun.

PARÇALANMIŞ BİR DİYARI TEKRAR BİRLEŞTİRİN
Orta Çağ İngiltere’sinin bölünmüş, savaşla harap olmuş sınırına hoş geldiniz. Hain lortlar, krala ihanet etti ve ülke, çöküşün eşiğinde. Dağılan kuvvetlerin kontrolünü ele alın ve cani Fare’ye, Domuz’a, Yılan’a ve Kurt’a karşı krallığınızı tekrar birleştirin!

Kuşatmaları bozmaktan düşman kalelerini ele geçirmeye, destansı hisarlar inşa etmekten düşman taarruzlarını püskürtmeye birbirinden farklı görevlerde her bir hain lordu devirin. Askerî ve ekonomik mücadelelerde büyük şölenlerle ve kale taarruzlarıyla strateji becerilerinizin sınırlarını zorlayın.

Grafikleri yeniden hazırlanan, oyuncuların istediği özellikler eklenen ve serinin orkestra şefi Robert L. Euvino tarafından müzikleri tekrar düzenlenen klasik gerçek zamanlı strateji ve şehir inşaatı oyununa kendinizi kaptırın. Kaynak toplayın, muhteşem bir kale inşa edin, halkınızı koruyun, ekonominizi yönetin, ordularınızı hazırlayın ve savaşa atılın!

YENİDEN ANLATILAN BİR EFSANE
20 yıllık geçmişine yenilikler katan Stronghold: Definitive Edition, 26 görevden oluşan iki klasik sefere ve Firefly Studios’un kurucu ortakları Simon Bradbury ile Eric Ouellette tarafından tasarlanan yeni bir hikâye seferinde yepyeni tek oyunculu içeriklere sahip.

Definitive Edition’a özel olan bu 14 görevlik yeni seferde oyuncular, harap düşmüş İngiltere topraklarında Sir Longarm’ın tutsak alınan yeğenini arayacak ve ardından hikâyenin ötesinde 10 eşsiz senaryodan oluşan tarihi bir “Kale Yoluna” düşecek.

Yeniden tasarlanan çizimler, geliştirilmiş müzikler, tam kapsamlı Steam çok oyunculu mod desteği, Steam Atölye, modernleştirilmiş oynama tarzı ve daha fazlasıyla Stronghold: Definitive Edition, türünün ilk örneği olan bu oyunu en iyi şekilde deneyimlemenizi sağlayacak. Krallığınız sizi bekliyor!


Stronghold Definitive Edition indir - (Direkt indir)

45.207
OYUN BİLGİLERİ 8 Kasım 2023 00:15
Stronghold Definitive Edition

Tür: Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 2.37 GB

Crack: RUNE

Tarih: 7 Kasım 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?