Strike Force Heroes

2Strike Force Heroes indir - (Direkt indir)

Strike Force Heroes, tam işbirlikçi ve PvP çevrimiçi çok oyunculu özelliklerle modern mekaniklerle yeniden inşa edilmiş eski tarz bir arena nişancı oyunudur. Popüler Flash oyununun bu yoğun yeniden yapımında, en üst düzey aksiyon epik hikaye anlatımıyla birleşiyor.

Yemyeşil ormanlarda, hızlı trenlerde ve düşen uçakların üzerinde savaşın, askerlerinizi farklı silahlar, beceriler ve yükseltmelerle kişiselleştirin!

Strike Force Heroes, tam seslendirme, animasyonlu ara sahneler, zorluklar ve yepyeni bir yağma sistemi içeren genişletilmiş bir harekatla sıfırdan tamamen yeniden tasarlandı.

Her biri kendine özgü güçlü, zayıf yönlere ve oyun tarzına sahip, özel silahlar, kıyafetler ve yeteneklerle 4 sınıfa seviye atlatın.

Cam top Suikastçı ile tek atışlık düşmanlar ya da durdurulamaz Tank olarak tüm mermileri yiyin, hoşunuza giden herhangi bir oyun tarzında, kahramanlar yanınızda.

Yüzlerce silah, yetenek ve ekipmanla her oyun tarzına uygun bir şeyler var.

Güvenli bir donanım kullanın veya riskli ancak ölümcül sonuçlar için tüm ekipmanınızla mükemmel bir şekilde uyum sağlayan akıllı bir kurulum oluşturun.

İster yakın dövüşle yakınlaşmayı, ister keskin nişancılarla düşmanlarınızı sessizce ortadan kaldırmayı ya da sadece bir şeyleri havaya uçurmayı seviyor olun, size uygun bir silah var!


Strike Force Heroes indir - (Direkt indir)

9.885
OYUN BİLGİLERİ 11 Kasım 2023 15:40
Strike Force Heroes

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 5.44 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 10 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?