Strike Force 3

2Strike Force 3 indir - (Direkt indir)

Aksiyon dolu savaşın cephesine hoş geldiniz: Strike Force 3!
Yüksek eğitimli bir elit operatör olarak, acımasız Tariqian Kurtuluş Cephesi (TLF) karşısında modern savaşın tam ortasına sürükleneceksiniz.

Yoğun çatışmalara, adrenalini yükselten gizli görevlere ve yeteneklerinizi sınayacak yüksek riskli zorluklara hazır olun.

Terörün acımasız pençelerinden Al-Tariq’i kurtarmak için etkileyici çöl vadilerini ve savaş yıpranmış şehirleri keşfedin. Düşmanlarınızı alt etmek ve cesur hedefleri tamamlamak için güçlü silahlar ve son teknoloji donanım arsenaletini kullanın.

Bir bölgenin tam kaderi, sizi koltuğunuzun kenarında tutacak sürprizlerle dolu sürükleyici bir tek oyunculu kampanya sırasında elinizde olacak.

En yoğun ve aksiyon dolu askeri nişancı deneyimi için hazır olun: Strike Force 3 ile! Acımasız terör örgütünü devirmek ve savaş yıpranmış bir ülkede barışı geri getirmek için görevlendirilmiş elit bir özel harekat birimine katılın. Son teknoloji grafikler, içine çekici oynanış ve adrenalin dolu görevlerle, Strike Force 3 sizi koltuğunuzun kenarında tutacak eşsiz bir savaş deneyimi sunar.

Ana Özellikler:
Etkileyici tek oyunculu kampanya: Acımasız terör örgütüne karşı bir üyenin olarak sürükleyici bir hikayeye dalın.

Gerçekçi savaş deneyimi: Geniş bir silah ve teçhizat yelpazesi kullanarak stratejik düşünceyi benimseyin ve gerçekçi ortamlarda yoğun çatışmalara girin.

Muhteşem grafikler ve ses efektleri: Genel oyun deneyimini artıran gerçekçi görseller ve ses efektlerine daldırın.

Zorlu düşman yapay zekası: Taktiklerinize tepki veren akıllı düşman yapay zekasıyla mücadele ederek oyun deneyimini taze ve zorlayıcı tutun.

Tariq’e barışı geri getirme epik görevine katılmak için hazırlanın. Meydana çıkmak için hazır mısınız? Şimdi Strike Force 3’ü edinin ve en üst düzeydeki savaş deneyimini yaşayın!


Strike Force 3 indir - (Direkt indir)

67.805
OYUN BİLGİLERİ 16 Eylül 2023 21:39
Strike Force 3

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, FPS, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.33 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 14 Eylül 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?