Streets of Rogue

0Streets of Rogue , oyuncu seçimi, özgürlük ve anarşik eğlence hakkında bir rogue-lite.

Oyun, Binding of Isaac ve Nuclear Throne gibi hızlı tempolu yukarıdan aşağıya haydutlardan ilham alıyor ve Deus Ex gibi RPG’lerin serbest biçimli, deney odaklı, yeni ortaya çıkan oyun öğelerini ekliyor.

Bir zindanda yer almak yerine, oyun, karmaşık yapay zekanın, günlük aktivitelerini sürdürmeye çalışan, hayatın her kesiminden sakinleri bilgilendirdiği, işleyen, prosedürel olarak oluşturulmuş bir şehirde kurulur.

İlerlemek için, oyuncunun özel karakter özelliklerini, öğelerini ve çevresini kullanarak uygun gördüğü herhangi bir şekilde belirli görev hedeflerini gerçekleştirmesi gerekecektir.

Önce ateş eden, sonra soru soran bir asker olarak mı oynayacaksın?

Muhalefeti sessizce devirmek için kloroform ve sakinleştirici dart kullanan sinsi bir doktor mu?

En göz korkutucu gardiyanları bile geride bırakabilen güler yüzlü bir barmen mi?

Veya küçük bir mobilize goril ordusu oluşturmak için kafesteki diğer gorilleri kurtaran aşırı zeki bir gorile ne dersiniz?

Oyunu kendi tarzınla oyna! Kimseyi öldürmek istemiyor musun? Çok havalı! Bilgisayarları hacklemek mi istiyorsunuz? Seni korudum!

Rastgele dünya nesli ve TAMAMEN AŞIRI oyun çeşitliliği, 600 saat oynayabileceğiniz ve sıkılmayacağınız anlamına gelir! Cidden ama dışarı çık!!!

Senin saçmalıklarına katlanmayacak süper gelişmiş yapay zeka ! Bu sanal insanları alt edin ve bilgisayarınızdan üstün hissedin!


3.311
OYUN BİLGİLERİ 28 Ağustos 2022 15:17
Streets of Rogue

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.92 GB

Crack: GOG

Tarih: 12 Temmuz 2019

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?