Strayed Lights

0Strayed Lights indir - (Direkt indir)

Strayed Lights, akıcı dövüş ve gizemle dolu karmaşık bir dünya ile atmosferik bir aksiyon-macera oyunudur. Siz aşkınlığı arayan, büyüyen, küçücük bir ışıksınız. Titreşen ışıkların ve ışıldayan gölgelerin yaşadığı, dünya dışı harabeler ve parlayan ağaçların olduğu bir diyarı keşfedin.

SAVAŞTA ENERJİYİ KULLANIN
Hızlı tempolu, ödüllendirici savaşta haydut gölge yaratıklara meydan okuyun. Bir ultra enerji saldırısı başlatana kadar enerji seviyelerini emmek için sıvı bir savuşturma ve kaçma karışımı kullanın. Zamanlanmış savuşturma kullanarak düşmanlarla senkronize olarak ışığınızı maviden turuncuya çevirin, ardından canlı bitiricilerle enerjiyi onlara geri püskürtün.

İÇİMİZDE VE DIŞINDAKİ YARATIKLARLA KARŞILAŞTIRIN
Canavarlar sizi uhrevi sisler, uzun ağaçlar ve ışıldayan harabeler boyunca takip ediyor. Haydutlaşan devasa gölge yaratıklarla andıran patron dövüşlerinin yanı sıra çeşitli ürkütücü yaratıklarla ritmik düelloların keyfini çıkarın.

BÜYÜMEK VE YÜKSELMEK
Cesur saldırılar yapmak için enerjiyi kullanabilen benzersiz bir karakter oluşturun. Yeni yeteneklerin kilidini açın ve küçücük bir ışıktan canlı güçlerle dolu sözde mistik bir varlığa dönüşün.

GİZEMLİ BİR DİYARI KEŞFEDİN
Strayed Lights, gizemli olduğu kadar canlı da olan karanlık ve düşsel bir dünyada geçiyor. Journey ®, ABZÛ ve The Banner Saga serilerinin arkasındaki besteci Austin Wintory tarafından yaratılan, karşılaştığınız yaratıkların duygu durumlarını yansıtan unutulmaz bir film müziği eşliğinde yolculuk yapın.


Strayed Lights indir - (Direkt indir)

12.632
OYUN BİLGİLERİ 25 Nisan 2023 16:27
Strayed Lights

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 7.34 GB

Crack: FLT

Tarih: 25 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?