Stray Souls

0Stray Souls indir - (Direkt indir)

Korkunç düşman karşılaşmaları, destansı patronlar, kurnaz bulmacalar ve herkesin göründüğü gibi olmadığı derin bir hikaye içeren perili Aspen Falls kasabasında saklı sırların kilidini açın.

Görüşmediği büyükannesinin evini devraldıktan ve ailesi, evi ve onun geçmişiyle olan şok edici bağlantısı hakkında derinlemesine bilgi sahibi gizemli bir kadınla tanıştıktan sonra hayatı sonsuza dek değişen ortalama bir genç olan Daniel olarak oynayın.

Klasik korku dövüşlerinden ilham alan, ruh benzeri bir hassasiyete sahip oyun öğeleri, modern aksiyon-korku türüne yeni bir soluk getiriyor.

ÖZELLİKLER:
Daniel’in doğumunda harekete geçen kötü niyetli bir komployu ortaya çıkarmak için Aspen Falls kasabasını ve çevredeki bölgeleri keşfedin.

Kendinizi Daniel’in hikayesine kaptırın. Dallara ayrılan diyalog seçenekleri aracılığıyla önemli anlardaki yanıtları seçin, Daniel’in üslubunu ve kişiliğini şekillendirin.

Kötü yaratık sürüleriyle savaşın ya da hayatınız için koşun. Devasa ekipmanlar olmadan basitleştirilmiş savaş, savaş taktiklerini ve kaynak yönetimini stratejilendirmeye odaklanıyor.
Zekanızı test etmek için düzinelerce akıllı bulmacayı alışılmışın dışında çözümlerle çözün.

Rastgele sistemler, düşman karşılaşmalarının, eşya konumlarının, değişen hava koşullarının ve tuhaf olayların çeşitli yerlerde meydana gelmesini sağlayarak her oyunu benzersiz kılar.


Stray Souls indir - (Direkt indir)

45.681
OYUN BİLGİLERİ 25 Ekim 2023 22:26
Stray Souls

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 29.4 GB

Crack: RUNE

Tarih: 25 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?