Stray Gods The Roleplaying Musical

0Modern bir fantezi dünyasında, üniversiteden terk Grace’e bir İlham perisi gücü verilir – zaman dolmadan önce selefinin ölümünün ardındaki gerçeği bulmak için ihtiyaç duyacağı güç.

Elle çizilmiş bu güzel rol yapma müzikalinde Grace’in kiminle ittifak kuracağına, kime güvenebileceğine ve ona kimin ihanet edebileceğine siz karar vereceksiniz.

David Gaider tarafından yazılan Başıboş Tanrılar geliyor – yerinizi bulmanın, kaderinizin sorumluluğunu üstlenmenin ve cevapları keşfetmenin kentsel bir fantezi hikayesi. Seçimleriniz sonları ve oraya ulaşmak için izlediğiniz yolu değiştirecek.

Umudun, kendini keşfetmenin ve kendi yolunu çizmenin ilgi çekici bir hikayesi.

Macera, aşk ve şarkılar sizi bekliyor!

Grammy adayı besteci Austin Wintory, Tripod (müzisyenler Scott Edgar, Steven Gates ve Simon Hall) ve Eurovision Avustralya’nın kendi bestelediği orijinal, tamamen etkileşimli müzikal şarkılarla oynayan Grace olarak onların dünyasında büyüleyin, müzakere edin veya güç kullanarak ilerleyin.

Montaigne (Jess Cerro). Tamamen yıldızlardan oluşan bir kadro tarafından yönetilen ve icra edilen bu filmde, kendinizi tam sahnedeymiş gibi hissedeceksiniz.

Seçimlerinize dayalı binlerce olası varyasyonla, kendi türünün tek örneği müzik deneyiminize göre film müziği oluşturacaksınız.


7.210
OYUN BİLGİLERİ 11 Ağustos 2023 13:48
Stray Gods The Roleplaying Musical

Tür: Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 5.15 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 10 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?