Stray Blade

2



Stray Blade indir - (Direkt indir)

Bu aksiyon-macera oyununda kendinizi kanıtlayın ve gizemli bir uygarlığın antik kalıntılarını keşfederken yoğun dövüşte ustalaşın. Efsaneler, vahşi ve aşırı büyümüş ama kesinlikle güçlü bir yer olan Kayıp Vadi Acrea’dan bahseder. Bu unutulmuş ülkeyi buldun ama öldün. Zaman geçiyor ve mucizevi bir şekilde hayata döndürülüyorsunuz. Ödediğiniz bedel: Bu topraklara bağlısınız.

Özgürlüğünüzü yeniden kazanın ve güvenilir yol arkadaşınız Boji’nin rehberliğinde bu harap ve savaştan harap olmuş yerde dengeyi yeniden sağlama arayışına atılın. Dev tanrı-kralların ve uzun süredir kayıp olan şehirlerin yükselen taht odalarını keşfedin. Sırlarını açığa çıkarırken, daha ölümcül düşmanlarla yüzleşmeye hazırlanın. Keşifleriniz ve savaşan güçlerinizle sürekli değişen bir dünyayı keşfetmeye hazır olun! Unutulmaz bir macera için yola çıkın.

Unutulmaz bir yolculuğa çıkın ve Acrea’nın hikayesini ve antik mirasını keşfedin. Huzurlu vadiyi bir savaş ve ölüm yerine dönüştüren tüm tarihi keşfedin. Geçmişin kalıntılarını yok etmek ve savaşın parçaladığı vadide barışı yeniden sağlamak için bu bilgiyi kullanın.

Değişim, her zaferin dünyada bir iz bıraktığı yolculuğunuzun bir parçasıdır. Zaman siz ölseniz bile ilerlemeye devam ediyor. Eski zafer yerlerini tekrar ziyaret edin ve dünyaya getirdiğiniz değişiklikleri deneyimleyin. Ama dikkat et! Eylemleriniz daha da büyük zorluklara yol açacaktır.

Hiper duyarlı savaş sistemi, savaşın akışını tam olarak kontrol etmek için hızlı tepkiler ve hassas saldırılar sağlar. Düşman saldırılarının stratejik öngörüsünü anlık bıçaktan bıçağa tepkilerle birleştirir – yakın dövüş silah savaşının Yüksek Öğlen vakti.

Geçmişte ülkeyi mahveden Tanrı-Krallarla karşılaşın. Onların mirasını düşürün ve ülkeyi eski çağın gölgelerinden kurtarın. Güçlerini topla ve onları Acrea’nın gizemlerini çözmek için kullan. Yeni alan adlarının kilidi açılmayı bekliyor.

Hem maceracı hem de Boji’nin bireysel yetenek ağaçları var. Maceracı, savaş yoluyla deneyim kazanan bir dövüşçüdür, oysa Boji, eski irfan parçalarını bularak deneyimini artıran bir zanaatkardır.


Stray Blade indir - (Direkt indir)

16.732
OYUN BİLGİLERİ 20 Nisan 2023 19:15
Stray Blade

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 11.18 GB

Crack: FLT

Tarih: 20 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?