Strawhart

0Strawhart , bir tarikat başlatma ve eski bir kötülüğü diriltme arayışında fiziğe meydan okuyan sihirde ustalaşacağınız bir aksiyon-bulmaca oyunudur. Acre krallığı o kadar güçlü bir düşman tarafından kuşatılmıştır ki, yaşayan hiçbir kahraman günü kurtarmayı umamaz. Ama endişelenme, bir planın var!

Fizik ve Sağduyuya Karşı Çıkın
Gittikçe daha güçlü bir sihir dizisi kullanarak 80’den fazla akıl almaz bulmacayla yüzleşin. Duvarlardan geçmeyi, yerçekimini ortadan kaldırmayı, çevrenizi dönüştürmeyi ve sıradan balkabağını silahlandırmayı öğrenirken fiziği geride bırakacaksınız.
Sadece asla unutma: güçlerin kadim, çılgın bir kötülüğün kaprislerinden geliyor.

Acre’nin dört bir yanından tarikatçıları amacınız için toplayın. Müritlerinizi annenizden saklarken, eldritch ritüellerine liderlik edin ve gücünüzü artırın. Acre’nin son, en iyi umudunu kontrol etmeye çalışırken bilinmeyen bir kötülükle pazarlık edin. Tanıştıkça çiftliğinizin gelişimini izleyin ve şüpheli karakterlerden oluşan bir galeriye katılın.

Affedilmeyen Finallerle Yüzleşin
Ziyaret ettiğiniz her ülkenin, zekanızın ve becerilerinizin sınırlarının ötesine geçeceği, kendine özgü bir final karşılaşması vardır.

Geleceği Kurtarmak için Geçmişi Parçalayın
Gidilen yoldan kurtulun ve Acre’yi keşfetmek için sihrinizi kullanın. Geçmişten parçalar ve zamanla gömülen gerçekleri araştırın. Krallığın unutulmuş köşelerinde sıkışmış ultra zorlu bonus hedeflerini keşfedin.


5.156
OYUN BİLGİLERİ 11 Mart 2022 16:13
Strawhart

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 3.78 GB

Crack: TiNYiSO

Tarih: 11 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?