Stranglehold

10Stranglehold indir - (Direkt indir)

Face Off, Wind Talkers ve Mission Imposibble 2 deyince aklınıza kim geliyor? Tabii ki John Woo. Aksiyon filmlerinin en önemli isimlerinden biri olan 61 yaşındaki bu Çinli, kariyerinde farklı bir adım atıyor. Bir bilgisayar oyunu ile onun aksiyon dolu zihni bir araya geliyor ve Stanglehold’u ortaya çıkartıyor. Çıkarmasına çıkarıyor da meydana gelen ne onu bir görelim bakalım.

İsmini ilk duyduğumda “İşte, istediğim kadar aksiyona doyabileceğimiz bir yapım geliyor” diye sevinmiştim. Zaman içinde çıkan videoları, görüntüleri, beklentilerimi en üst noktaya çıkardı. Patlamalarla, düşmanlarla dolu, tansiyonun hiç düşmeyeceği bir oyunla karşılaşacağımdan o kadar emindim ki, ana menüsünün bile bu detaylar ile donatılacağını düşünmüştüm. Beni yanıltmadı, menüye adımımı attığım anda aksiyon başladı. Video ya da ses ayarlarına girerken bile birbirlerine silah doğrultmuş adamlar arasında dolaştım durdum. Daha önce demo incelemesi detaylı olarak yapıldığı için ben bazı ayrıntıları es geçip, daha çok oynanabilirlik ve yapay zeka üzerinde duracağım. Demo incelememizi okumak isteyenler BURADAN ulaşabilirler.

Filmin tek ünlü ismi tabii ki Woo değil. Aynı zamanda Pirates Of The Carribean’ın son filminden tanıdığımız Yun-Fat Chow da Stanglehold’ta bulunuyor. Hem de tam içinde. Yönettiğimiz Dedektif Tequila, karizmatik ve atletik yapısını ondan almış.

Yun-Fat Chow

Ver ordan bir Tequila

Çok klişe bir konusu olsa da iyiler ve kötülerin savaşı devam ettiği sürece, biteceğini hiç sanmam, bu konular işlenecek. Jackie Chan filmlerinden çok daha farklı değil. Öldürülen bir polis vardır, kahramanımızda bunu araştırmaya karar verir. Ama o da ne? Ailesi kaçırılmıştır. Bunun üzerine yoldan çıkan, deli danalara dönen kahraman polisimiz, bir manyak olup çıkmış, önüne gelen herkesi kesip biçmeye daha doğrusu havaya uçurmaya başlamıştır. (Merlininkazanı)

İyi eğlenceler dileriz.


Stranglehold indir - (Direkt indir)

97.997
OYUN BİLGİLERİ 29 Haziran 2017 21:48
Stranglehold

Tür: Aksiyon, FPS, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 12.4 GB

Crack: FLT

Tarih: 2008

Kaynak: Torrentoyunindir.com

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?