Stranger of Paradise FFO Trials of the Dragon King

2Bu amansız aksiyon RYO’sunda, Jack sayısız zorlukla mücadele etmek zorunda kalacak. Kristallerin ışığının, karanlığın fethettiği bir krallık olan Cornelia’yı aydınlatmasını istiyorsa savaşmaktan başka çaresi yok.

Mücadelelerinin anısını gömmüşler yüreklerine…

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin , oyuncuların Final Fantasy serisinin çevrelerini keşfederek ve canavarlarla savaşarak kahramanı Jack Garland rolünü üstlendiği bir aksiyon rol yapma oyunudur.

Savaş, gerçek zamanlı olarak gerçekleşir ve Jack, atanan iki iş arasında geçiş yapabilir ve fiziksel ve büyülü saldırılar kullanabilir.

Bir düşmanın “kırılma göstergesi” tükendiğinde, Jack düşmanı kristalleştiren bir bitirme vuruşu yapabilir ve Jack’in onları hasat etmesine ve sihirli sayacının bir kısmını geri kazanmasına izin verebilir.

Stranger of Paradise , orijinal Final Fantasy oyununun ortamının karanlık bir fantezi yorumunda , başka bir dünyadan bir grup insanın içine çekildi.

Ana karakter, Kaos’u yok etme ihtiyacı tarafından tüketilen bir adam olan Jack Garland’dır. Jack’e yeni gelenler Ash ve Jed de dahil olmak üzere diğer arkadaşlar eşlik eder.

Yolculuk sırasında Kaos rolünü üstlenmiş bir şövalye ile karşılaşırlar; Görünüşte önceden bildirilen Işık Savaşçıları olsa da, her birinin rollerinin bu olup olmadığı konusunda şüpheleri var.

Acımasız savaşlara atıl ve birçok farklı yöntemle düşmanlarını alt et.

Oyunda birden fazla zorluk seviyesi ve ekibini özelleştirmeni sağlayacak birçok farklı iş ve silah bulunuyor. Böylece nasıl oynamak istediğine sen karar verebilirsin.

Kristallerin ışığını geri getirmek barışı da getirecek mi, yoksa karanlığın yeni bir yüzü mü ortaya çıkacak? Ya da belki de bambaşka bir şey seni bekliyordur.

“Trials of the Dragon King”, “Wanderer of the Rift” ve “DIFFERENT FUTURE” ek görevlerini içeren bir set.

Yeni görevler ve hikâye içeriklerinin yanında yeni ekipmanlar, yetenekler ve düşmanlar içerir.


19.860
OYUN BİLGİLERİ 24 Temmuz 2022 04:24
Stranger of Paradise FFO Trials of the Dragon King

Tür: Aksiyon, Ek Paketler, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 61.30 GB

Crack: P2P

Tarih: 19 Temmuz 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?