Strangeland

0Strangeland indir - (Direkt indir)

BU OYUN HAKKINDA

Kabus gibi bir karnavalda uyanıyorsunuz ve altın saçlı bir kadının sizin iyiliğiniz için dipsiz bir kuyuya atışını izliyorsunuz. Alay eden kuzgunlardan, gözsüz bir katipten, yaşayan bir ocaktan, yanlış yapılmış bir deniz kızından ve parkta yaşayan daha birçok kişiden ipuçları ve yardım arıyorsunuz. Bu arada, yükselen bir hız treninin tepesinden bir gölge çığlık atıyor ve siz bu Karanlık Şey’i yok edene kadar kadının tekrar tekrar zıplamaya, düşmeye ve ölmeye devam edeceğini biliyorsunuz…

Strangeland klasik bir nokta. Etkileyici bir anlatıyı ilgi çekici bulmacalarla birleştiren -ve tıkla macera. Neredeyse on yıldır hayranlar tarafından beğenilen Primordia’ya layık bir halef üzerinde çalışıyoruz ve sonunda ikinci oyunumuzu paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

yabancı ülkebenzeri olmayan bir yerdir. Gerçek dünyada bile, karnavallar fantastik ve sıradan, yabancı ve tanıdık arasında bir alacakaranlık bölgesini işgal eder. Eğlence evi aynalarında, ucubelerinde ve sahtekarlıklarında, kendimizin korkunç ve akıldan çıkmayan yansımalarını görüyoruz ve sadece birkaç yıpranmış çadırda, soyulan sirk arabalarında, pis kabinlerde ve köhne arabalarda insanlığın mucizesine ve dehşetine tanık oluyoruz. Strangeland , elbette, kesinlikle gerçek dünya değil . Gerçekten de, bu kabus ile gerçek dünya arasındaki bağlantıları çözmek, oyunun ana gizemidir ve bir çıkış yolu bulmak, ana mücadelesidir. Strangeland’i

keşfederken, göz korkutucu bir dizi engelin üstesinden gelmek için diğer dünyaya ait araçları toplamanız ve garip müttefikler kazanmanız gerekecek. Aç bir tazının ağzından çalınan demirden bir bıçak yap ve onu öfke ve kederle biley; on bacaklı bir teratomdan gözü büyüleyin; ve dev bir ağustosböceğine binip unutulmanın eşiğine gelin…. Böyle bir çılgınlığın ortasında, ölümün kendisi sizi tutamaz ve düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlamak için bu kaygan ölümsüzlüğü kullanacaksınız.

Bu canavarlar ve metaforlar alanında gezinmek , sakinlerini ve gizemlerini anlamayı gerektirecektir . Doğrusal bir deneyim ve tek çözümlü bulmacalar sunan birçok macera oyununun aksine, Strangelandkendi yolunuzu, kendi yaklaşımınızı ve kendi anlamınızı seçmenize izin verir—bir oyuncu bir karnaval oyununu keskin nişancılıkla, diğeri ise elektrik mühendisliğiyle kazanabilir; bir oyuncu garip bir peygamberin kelime oyununu çözebilirken, diğeri çevreye dağılmış görsel ipuçları toplayabilir. Sonuçta Strangeland’in hikayesi sizin hikayeniz olacak . Seyirci değilsiniz; oyuncu sensin.


Strangeland indir - (Direkt indir)

10.923
OYUN BİLGİLERİ 27 Aralık 2021 18:28
Strangeland

Tür: Korku, Macera

Platform: PC

Boyut: 1.88 GB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 25 Mayıs 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?