Story Of Seasons A Wonderful Life

0Story Of Seasons A Wonderful Life indir - (Direkt indir)

Huzurlu Forgotten Valley kasabasındaki yeni çiftliğinize kök salın. Nesillere yayılan dostluk, aile ve çiftçilik hikayenizi dokurken değerli anılar oluşturun. Sevilen bir çiftçilik klasiğinin yeniden uyarlamasında ekin yetiştirip hayvan yetiştirerek toprağa hayat verin, kasabanın dost canlısı halkı arasında sevgiyi bulun ve kendi ailenizle kalıcı anılar yaratın.

Çiftliğinizi kurun
Çiftlikte bol miktarda mahsul yetiştirerek ve veriminizi artırmak için toprağı besleyerek tasasız bir hayat yaşayın. Tarifler için mükemmel olan, hediye olarak veya kendi pazar tezgahınızda kar için satılan kullanışlı ürünlerle sevginizi ödüllendiren sevimli hayvanlar yetiştirin. Forgotten Valley’de rüya gibi bir yaşama giden yolda size yardımcı olmak için yeni hayvanları keşfedin, hibrit ürünler yaratın ve yükseltilebilir tesisler inşa edin.

Forgotten Valley sakinleriyle arkadaş olun
Sakin Forgotten Valley kasabasındaki büyüleyici karakterler arasından yeni arkadaşlar bulun ve yepyeni etkinliklerle onları tanıyın! Bu birbirine sıkı sıkıya bağlı toplulukta, afacan Doğa Perilerinden kaçık bilim adamı Daryl’e kadar Unutulmuş Vadi’yi unutulmaz kılan çok sayıda unutulmaz kişilik var!

Hikayeni istediğin gibi anlat
Erkek, kadın veya non-binary olarak oynayın ve Forgotten Valley’de yeni hikayenize başlarken görünüşünüzü özelleştirin. Nasıl oynamayı seçerseniz seçin, sekiz uygun bekar ve bekârın tümü romantik potansiyele sahiptir, böylece gerçekten olmak istediğiniz kişi olabilir ve kalbinizin arzusuna aşık olabilirsiniz.

Aşık olun, bir aile kurun ve değerli anılar oluşturun
Tek gerçek aşkınızı bulduğunuzda, yerleşip bir aile kurma zamanı. Yıllar geçtikçe çocuğunuzun yetişkinliğe geçişini izleyin! Çiftliği miras alacaklar mı? Yoksa çağrılarını başka bir yerde mi bulacaklar? Ailenizin, onlar için doğru olan bir geleceği bulma yolunda çocuğunuza rehberlik ederek, Forgotten Valley’de onlarca yıl boyunca başarılı olmasına yardımcı olun.


Story Of Seasons A Wonderful Life indir - (Direkt indir)

5.448
OYUN BİLGİLERİ 28 Haziran 2023 13:24
Story Of Seasons A Wonderful Life

Tür: Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 1.32 GB

Crack: RUNE

Tarih: 27 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?