Stones Keeper

0Sadakat ve ihanetin hikâyesi

Babası Kral Aurelius’un ölümünden sonra göreve gelen Prenses Elizabeth’siniz. Griffin Mezhebi’nin ordusu emrinizin altında.

Kralın ölümünden sonra karanlık günler Mezhep’in üzerine yorgan gibi çökmüş durumda. Dizginsiz Tamah Güruhu’nun ölümsüz askerleri lanetli topraklardan gelip ufak kentlere saldırmaya başlamış; ork ve goblinlerse bozkırlardan gelip hudutlara yerleşmiş bile.

Ormanlardaki insanlar ise yanlarında silah olmadan dışarıya adımlarını atamıyor. Elizabeth iki arada bir derede.

Yıllar boyu babasıyla çalışan Engisizyon’a mı güvensin? Yoksa kendi kaderini kendisi mi yazmaya çalışsın? Sonuçta kilise ve Engizisyon Griffin Mezhebi ve ona ait topraklar hakkında farklı planlar düşünüyor olabilir.

Griffin Mezhebi’nin kalesi, sahibi oldukları uçan adanın üzerinde bulunur.

Kaleni geliştirdikçe yeni savaşçılar eğitebilir, onlara silah, zırh ve iksir verebilirsin. Kalenin ana sistemini yükselterek korsan gemilere, toplara ve diğer uçan adalara kafa tutabilirsin.

Adanı harita üzerinde ilerletirken, ana hikâye görevlerini yapabilir; antik harabeler, gizemler, ödüller ve artefaktlar keşfedebilirsin.

Stones Keeper sıra tabanlı bir dövüş sistemi kullanır, böylelikle sana çevredeki eşyaları kendi lehine kullanma olanağı tanır.

Buna ek olarak bu eşyaları yok edip daha hızlı hareket edebilir daha çeşitli stratejiler deneyebilirsin.

Takımını çoklu özelleştirmelere, yeteneklere ve silah tercihlerine sahip yeni askerler eğiterek değiştirebilirsin. Görev ve çatışmalar da bir o kadar çeşitlidir.

Savaşçılarına düşman yerleşke ve kulelerini kuşatmaları için emir verebilir, onları kendi konumunu, mezhebinin kiliselerini, sivil yük arabalarını korumaları için çağırabilirsin.

Askerlerin aynı zamanda kalenin gelişmesi için yeni teknolojiler de çalabilir.


9.696
OYUN BİLGİLERİ 17 Eylül 2022 13:44
Stones Keeper

Tür: Oyun, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 393.51 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 15 Eylül 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?